Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy szokjak le a koromragasrol?

Hogy szokjak le a koromragasrol?

Figyelt kérdés
13 eves vagyok es amiota az eszemet tudom ragom a kormom...mar mindent kiprobaltam..sokszor azon veszem eszre magam hogy"Hoppaa ragom a kormom"..mit tegyek?:(

2012. jún. 29. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Keresztanyám úgy szoktatta le unokatesómat hogy befestette a körmét mindig lakkal. Nemtom milyennel, átlátszó, lehet h ez a sima elég, nemtudom h speciális van e. De neki bevált. Még nagyon kicsi volt (nem 13) és néha azt is rágta de nem ízlett neki és egy idő után abba hagyta. Csak ne kapard le mert akkor nem ér semmit :D
2012. jún. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
En is fesktem a kormom..csak en zoldel kekkel feketevel stb...de uugyis ragom..:(..egyebkent koszonom a valaszt:)
2012. jún. 29. 17:46
 3/8 Dia90' ***** válasza:

Régen én is rágtam a körmöm. Úgy szoktam le, h rájöttem, h igénytelenül néz ki, és azt szerettem volna, h nekem is hosszú, szép körmeim legyenek, amiket szépen ki lehet lakkozni és fel lehet dobni mintákkal...úgyh erőt vettem magamon és megnövesztettem őket.

Lehet kapni körömrágás elleni krémeket (jó keserű), vagy

itt van még pár tipp: [link]

2012. jún. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel. Hiába festem ki, lekaparom és tovább rágom. De én is csak a lakk + rágó kombinációt tudom ajánlani. Esetleg még valami gumi szerű anyagot is rághatsz :D Gyógyszertárakban egyébként kaphatsz keserű izű körömlakkot.
2012. jún. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is rágtam nagyon sokáig. kb 14-15 éves koromban hagytam abba, nem tudom hogy. egyszer csak leszoktam róla, bár utána előfordult, hogy ha beszakadt, vagy a bőr feljött, akkor azt lerágtam. utána fogszabályzóm lett, és azzal már nem rágtam :D
2012. jún. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia, műkörömépitő vagyok. 6 éve dolgozom a szakmában. Nem csak hosszú műkörmök léteznek, hanem nagyon rövidek is. A saját körmödre kellene zselét rakatnod, nagyon szép franciát, vagy természetes szinüt. Nagyon esztétikus lenne, nem is látszana hogy nem a tiéd. A tapasztalatom az, hogy az aki rágja a körmét, ezután már nem fogja.
2012. jún. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom mindenkinek a tanacsokat es az utolso kommolonak(vetésilúd)-nek uzennem...hogy a tesom baratnoje is kormos es oo felajanlotta hogy rak mukormoket nekem de ugy is egy picit meg kene noveljem hogy a sablont tudja berakni a kormom ala..es addig nem birom ki..:(
2012. jún. 30. 17:36
 8/8 anonim válasza:
szia,én 17 éves vagyok,és 2 hónapja nem rágom a körmöm,ugy sikerült leszokni,h az egyik barátnőm is rágta,és egyszer csak letört az első fogának(amivel rágta a körmét)egy darabja,iszonyat csúnya lett neki,pedig nagyon szép volt a foga,én meg megijedtem,h nekem is elvékonyodik a fogam,letörik,aztán meg mosolyoghatok bárkire,az elszalad:D mellesleg meg még abból is elegem lett,h nagyon csúnya volt,és nem tudtam szépen megcsináltatni se,csak ha műt ragasztottak...
2012. júl. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!