Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 18 éves fiú vagyok strandra...

18 éves fiú vagyok strandra megyek, hol szőrtelenítsek (lányok véleményét kifejezetten várom)?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok eddig csak az arcomat meg a hónaljamat borotválom rendszeresen. A köldök alatt még nem zavaró de a mellkason már igen. Nem vagyok az a nagyon "divatpasi" tehát nem szeretnék teljesen szőrteleníteni. Ezért sem borotválom pl a lábamat, ami szerintem undorító, bár egyre nagyobb divat. Tehát a mellkasszőrzetre keresek valami megoldást, hogy ne legyen teljesen borotválva sem, de azért dzsungel sem. Ti ezt hogy szoktátok csinálni? Lányok, vélemény?

Aztán ha borotválnám a mellkasomat ott már nagyon rondán néz ki, ha már pár napos a szőr.

Köszi:)



2012. jún. 29. 23:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

akkor próbáld ki a gyantát. amúgy ha férfias típusú vagy, akkor nem baj, ha szőrös a mellkasod :) az intim részeket még borotváld.

19L

2012. jún. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mennyire szőrös a mellkasod? Mert ha nem dzsungel, tehát mondjuk ilyen: [link] vagy ilyen [link] akkor ne borotváld le, szerintem sokunknak bejön a férfias test. (és bocsi a képekért, hirtelen csak ezeket találtam). Én egyedül azt nem szeretem, ha hónalj nincs borotválva
2012. jún. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
esetleg trimmeld testszőrnyíróval...
2012. jún. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit. 25/N
2012. jún. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mivel még nem csak 18 vagyok ezért nem nagyon szőrös, tehát nem dzsungel. Az utolsó hozzászólótól kérdezném, ez pontosan mit is jelent?:)
2012. jún. 29. 23:57
 6/12 anonim ***** válasza:
Az én pasimnak is gáz mert csak a mellbimbòja körül szőrösödik elég hülyén néz ki. Lehet kiszőkìtem neki vagy leborotválja. Máshol ne szedd le mert az nagyon gáz
2012. jún. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem egy férfinak az arcán kívül sehol se kellene, még a hónalját sem.


Max. akkor ha a hátán, vállán is van szőr, illetve ha az orrából, füléből kilóg. :) Tehát csak az extrém helyeken.


Intim helyen sem csípem a csupaszt, viszont ott a trimmelés azért jól jön.


Igaz, nem én vagyok a célcsoportod. :)

27/N

2012. jún. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz, sehol nem kell. Én már a szőrtelenített hónaljú pasiktól is frászt kapok, tisztára mint a csupasz csigák. Ez a szőrtelen láb meg... A mellkasodat meg aztán végképp hagyd ahogy van, hacsak nem nézel ki úgy, mint egy neandervölgyi :) Bár gondolom nem.

25/N

2012. jún. 30. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen az szintén ronda, (nálam most pont ilyen)mikor a mellbimbó körül erősebben nő. Távolról mintha egy karika lenne ott.

Egyébként megkérdezem már ha itt vagyok: mi AZ a trimmelés?

2012. jún. 30. 09:41
 10/12 anonim ***** válasza:
amikor nem tünteted el teljesen, hanem csak visszanyírod. van testszőrnyíró ffiaknak. olyan, mint a szakállvágó.
2012. jún. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!