Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem sikerül az essence-s...

Miért nem sikerül az essence-s körömnyomda?

Figyelt kérdés
Vettem a Rossmann-ban ilyen essence-s körömnyomdát, de nem igazán akar sikerülni. Nem megy át a minta a lemezről. Egy csomószor megnéztem hogy nem-e maradt rajta fólia, de nincs. Hallottam arról a körömlakkról ami ehhez van, de nem találtam sehol, meg olvastam pár helyen hogy azzal sem működik rendesen. Mi lehet a baj?
2012. jún. 30. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugi nem benned van a hiba, hanem az Essence körömnyomda nem való semmire. Még nem hallottam olyan emberől akinek sikerült volna normális mintát tenni vele a körmére. Kuka.
2012. jún. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oké. köszi X'D
2012. jún. 30. 19:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor itt vagyok, nekem tökéletesen működik. :D Sőt, blogokon is csomó képet találsz, amin ezzel csinált körmök vannak.

Egész biztos, hogy mindkét fóliát leszedted? xD

Szerintem a technikád nem lehet jó, eleinte nekem sem ment. Gyorsan kell dolgozni, és van lakk, ami tényleg nem az igazi, de nekem szinte mindegyik jó, max nem elég pigmentált, hogy a végeredmény szép is legyen. :D

Ha rákented a mintát, a lehúzót függőlegesen tartva, jó erősen rányomva húzd végig. Ha ez nem stimmel, akkorkeress egy régi bankkártyát pl, és próbáld azzal, barátnőmnek a Konados lehúzója görbült, és nem volt jó. xD De ezzel működött a dolog.

Utána nagyon gyorsan egy ívelt mozdulattal, NEM rányomva vedd át a mintát. Ha nem vagy gyors, beleszárad a lakk a lemezbe, ha nagyon rányomod, szétnyomódik a minta.

A körömre szintén ugyanígy vidd rá, egyszer átgördíted a körmön, nem túl erősen nyomva, de baromi gyorsan.

Ha nem megy, nem tudom, lehet neked nem válik be ez a fajta. :S Akkor próbálkozz más márkával, vagy nem tudom. :S

De nagyon sokáig én is bénáztam amúgy vele, aztán egyszer valahogy ráéreztem és azóta tök jól megy. :) Szóval lehet csak gyakorlás kérdése.

2012. júl. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is tökéletesen működik. Nekem az volt a hiba, hogy nem mindegy melyik oldalával húzod le a lehúzóval.
2012. dec. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hamiropi válasza:
Am ha nem szeretnél drága körömlakkot venni hozzá nekem igaz Konados a körömnyomdám de essence és miss sporty körömlakkal ugyanolyan jó.
2013. febr. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!