Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik becézés hangzik jobban?...

Melyik becézés hangzik jobban? Melyik a különlegesebb, egyedibb?

Figyelt kérdés

Orsolyára.


Orsi vagy Solya?


2012. jún. 30. 16:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Solya, ezt ritkábban hallom
2012. jún. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Off:Emlékeztek a Való Világ 1-ből a Solyára?

Amúgy nekem is a Solya tetszik jobban.

2012. jún. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
A Solya egyedibb, de nem tetszik. Mondjuk a másik sem, meg az alap név sem.
2012. jún. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az Orsi kb. annyira különleges és egyedi, mint a Niki, Szilvi, Andi, Kati, Móni, Brigi, stb. stb..............a Solya egy hajszálnyival kevésbé gyakori, de azt sem mondom sem különlegesnek, sem egyedinek.....de ez teljesen egyértelmű szerintem..
2012. jún. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
a Solya "egyedibb", de az Orsi szebb.
2012. jún. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
egy 15 éves lánynál melyiket tudnátok elképzelni?
2012. jún. 30. 17:32
 7/13 sweetsugar ***** válasza:
A Solya az sokkal különlegesebb(,amúgy lehet még Solyi is az még becézetebb):)Én mindkettőt el tudom képzelni egy 15 éves lányhoz.
2012. jún. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Sztem Orsi inkább, a Solya nagyon hülyén hangzik, de te tudod. :D Az Orsihoz egy normális, helyes csajt tudok elképzelni, a Solya inkább egy kicsit közönségesebb csaj a fejemben most így. :D bár valszeg csak az ismerőseimből indultam ki. xD

Az Orsolya elég nehezen becézhető név alapvetően, szóval átgondolnám, nincs-e valami olyan jellemzője az illetőnek, ami jobb alap lehet és nem sértő.

Ha meg saját név, akkor inkább hagyd, hogy mások döntsék el, bár persze ha valamelyik megszólítást nagyon utálod, azt kérheted, hogy ne. :D Viszont az elég cikis, mikor valaki ráerőltet egy maga által kitalált nevet a haverokra. :D

2012. júl. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Orsi szebb, Solya egyedibb
2012. júl. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

15 évesen valóban lehetnél már annyira érett hogy tudd, a becenév nem így "működik"....azt hittem (minden bántás nélkül) hogy egy 11 éves kislány szeretne magának kitalálni becenevet. Mármint a "kitalálni" hülyén hangzik, mert az Orsi és a Solya két totálisan általános becézése az Orsolyának.


A legegyszerűbb, ha az ismerőseid úgy szólítanak, ahogyan eddig.....gondolom eddig is hívtak valahogyan, nem csak "gyere ide"......ha meg új suliba mész, ott iszonyat hülyeség lenne bemutatkozásnál odatenni hogy "Solya vagyok".....Ne viselkedj gyerekesen, már rég kinőttél ebből a baromságból, hogy "sziasztok, Emese vagyok, Mesi legyek vagy Emi?"



Ha már választani akarsz, nem tudod te magad eldönteni, a kettő közül melyik tetszik? Ennyi önállóság nincs benned, hogy eldöntsd, két becézés között melyik illik hozzád jobban?


Ne haragudj, de 15 évesen ennél már érettebb egy átlagos tini...

2012. júl. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!