Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pozitív irányba történő...

Pozitív irányba történő változás másfél hónap alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Másfél hónap múlva lesz egy esemény, amin részt veszek, ahol szeretném a legjobb formámat hozni.

A helyzet a következő: van túlsúlyom, béna a hajam (főleg a színe, ki van kopva), száraz, sápadt, pattanásos a bőröm, a körmeimet mostanában rágtam... Hogyan lendülhetnék addig jobb formába?

Tudom, hogy a túlsúlyomat nem lehet addig leadni, de milyen étrendet érdemes elkezdenem? Milyen mozgást javasoltok? Réka? Kondiba nem tudok elmenni. :/

És a többire javaslat? Köszi!


l/20


2012. júl. 2. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:

A bőrömet kezelésbe venném a Himalaya Herbals termékekkel. (Nem az ügynökük vagyok, csak annál jobbat még nem találtam...:)))

A körömrágást azonnal abbahagyni, ha lenőttek a csúnya részek, csipesszel, reszelővel rövid, de csinos formájúra igazítani.

A haj a legjobb kérdés. Ha belefér egy fodrász, akkor vágass valami jó fazont - lehet az hosszú is, vagy vállig érő (túlsúlyosaknak a nagyon hosszú haj és a nagyon rövid sem ideális, valami tépett középhosszúságú sokkal előnyösebb).

És érdemes egy jó krémhajfestéket is választani, először olyat, ami az eredeti színedhez közeli, hogy úgymond "tiszta lappal" indulj az átalakuláshoz.


Járj el kocogni, vagy úszni, esetleg találj egy barátnőt, akivel tollasoztok heti 2-3-szor. :)

Az a lényeg, hogy kimozdulj a mostani állapotból.


Az étrendet próbáld minél több nyers zöldséggel-gyümölccsel megtölteni, szezonjuk van, és a kedvünkre is jó hatással vannak.

Válogass össze intenzív színű, "szép" terméseket, és falj belőlük. :) Utána jó érzés lesz, hiszen kellemesen jóllakatnak, a rosttartalom pedig segíti az emésztést.

2012. júl. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi! :)


Most ez nagyon fura kérdés lesz, de nem hízok a gyümölcstől? :$$ Meert mostanában azt olvastam, hogy azt nem kéne diéta idején ennie, mert gyümölcscukor... Pedig én nagyon szeretem pl. a bogyós gyümölcsöket...

2012. júl. 2. 16:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Hááát, igen, én is hallottam ilyet. Csakhogy ha a csokit/sütit váltod ki velük, akkor összességében sokkal jobban jársz. Ráadásul a rostra nagy szükség van. Na és a folyadékbevitelt is segíti a nagy melegben.


Ha igazán normális diétát akarsz, keress dietetikust, mert az internetes csodadiétákkal csak szívni fogsz. Ha meg drasztikusan megvonod magadtól a dolgokat, akkor rosszul leszel, hiánybetegségeid lehetnek, a bőröd csúnyább lesz , te meg boldogtalanabb. ;)

2012. júl. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, és ezt nem akarom! :DD


Köszi szépen, a válaszodat! :)

2012. júl. 2. 16:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs mit!


És még valami: azon a bizonyos másfél hónap múlva esedékes alkalmon sokkal többet fog számítani, hogy kipihent, kisimult, ragyogó arcod van, mint a túlsúly. Egy önsanyargató fogyókúrával elért 5 kiló mínusznál többet ér, ha messzire sugárzik rólad a jókedv, dinamizmus!


Vesd össze:

[link]


és


[link]


;)


Szép napot!

2012. júl. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A gyümölcs nem hízlal, hidd el, dietetikusnak tanultam.

Túlsúly: egészséges táplálkozás (sok folyadék, sok gyümölcs-zöldség, sovány húsok, teljeskiőrlésű pékáruk) és mozgás.

kopott haj: festés (akár ugyanazzal a színnel, hogy erősebb, csillogóbb legyen)

sápadt, pattanásos bőr: sok víz, természetes kozmetikumok, heti1x arcradír

Köröm: ne rágd!:D

2012. júl. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os, de örülök, végre valaki ugyanazon a véleményen van, és kimondja, hogy a gyümölcs nem hizlal!!!


Több késhegyig menő vitám is volt már itt, mert én állítottam, hogy a delikvensnek gyümölcsöt kéne ennie, és erre lehurrogtak, hogy az iszonyú cukorbevitel, és mit képzelek.

Hiába érveltem a rosttartalommal, a vitamintartalommal (ami szerintük nincs is!! a gyümölcsökben...), azzal, hogy a gyümölcsöt valami más helyett enni iszonyú egészséges, és hogy még nem láttam olyan embert, aki annyi gyümölcsöt zabált volna, hogy elhízzon tőle. :)))

2012. júl. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!