Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék valami szexi képet...

Szeretnék valami szexi képet csinálni, de nem akarom, hogy azt mondják rám, hogy prosti:D Tudnátok ajánlani valamit? Mit kéne felvennem? Mi legyen a háttér? Ilyenekre gondoltam.

Figyelt kérdés
Szeretném egy újabb oldalamat megmutatni az ismerőseimnek,megmutatni, hogy nem csak az a bohókás, vicces lány vagyok, mint akit ismernek. tudok komoly és nőies is lenni 18 évesen:)
2012. júl. 2. 22:46
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]


és még valami. nekem az ilyen képek nem szexik, inkább csak olyan olcsók, közönségesek, szóval ne mondja senki, hogy pakoljam ki amiim van meg ilyenek..:D

2012. júl. 2. 22:49
 2/7 anonim ***** válasza:
készíts művészi akt fotót
2012. júl. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

hát még régebben csináltam már ilyen Scarlett Johannsonos képet, de ezt csak úgy otthonra magamnak. Másnak nem mutatom meg:)

[link]

2012. júl. 2. 23:07
 4/7 anonim ***** válasza:

vegyél fel egy rövid nyáriruhát, sminkeld ki magad, csinálj a hajaddal valami újat (pl ha kiengedve hordod általában akkor fogd össze, vagy csinálj egy szép kontyot, ha összefogva hordod engedd ki és kócold össze egy kicsit)

kérd meg egy barátod hogy fotózzon le, valami menő háttér előtt.

2012. júl. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha tudsz komoly és nőies lenni 18 évesen, akkor nyilván van róla elképzelésed, hogy milyen képet akarsz. Fogd egy ismerősödet, meg a fényképezőgépet, és hajrá.

És egyet ne felejts el! Bármilyen ízléses képet is csinálsz, ha szép vagy rajta, akkor mindig lesz olyan aki azt mondja rád: hüly.e kurv@

Ha komolynak és nőiesnek akarsz tűnni, akkor ne vegyél fel olyan túl rövid ruhát. Szerintem. Azért el lehessen dönteni könnyű szerrel, hogy ruha van rajtad, vagy csak kicsit hosszú felső, amihez elfelejtettél szoknyát vagy sortot felvenni. Én néha zavarba jövök a butikokban egyes ruháktól:D Amúgy a természetben lehet a legjobb képeket csinálni. Kopaszi-gát, Margit sziget, stb. Mondjuk ez Budapest, igaz nem tudom hová valósi vagy. De te biztos tudod, és ismered a helyet:D

2012. júl. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 laci911 ***** válasza:
Az a ribanc aki annak tartja magát most az egy dolog ,hogy a sok naplopnak nem tetszik a képed ez van neki egy vékony model kell amit majd csak akkor kapnak meg ha gyűjtenek rá szóval én azt mondom ,hogy vegyél fel bármit ami tetszik de ha csak azért mennek oda ,hogy 1 óráig ki élhessek magukat akkor fel vehetsz egy latexet is mert valakinek az is tetszik .amúgy most az a menő ha minél jobban ki dobod amid van mert az értek az már nem számít de ezt úgy is észre fogod majd venni vagy lehet ,hogy már észre is vetted.....
2012. júl. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fotós vagyok, írj rám privátban...
2012. júl. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!