Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A fiúknak tetszik az ilyen...

A fiúknak tetszik az ilyen fenék? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Nem az enyém, de szerintem elég jó, nem tudom más mit gondol róla. Hogy lehetne ilyen az enyém is?


2012. júl. 3. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ebben semmi különleges nincs.
2012. júl. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
De ez a tiéd és bocs, nem valami nagy szám.
2012. júl. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem az enyém. Azért írtam hogy hogyan lehet ilyet elérni. Futással, fogyókúrával hogyan. Vagy ez csak adottság?
2012. júl. 3. 16:02
 4/11 anonim ***** válasza:
De hiszen ez nem szép,és nem is formás. Csak egy fenék..Nem szép a látvány így összességében sem.
2012. júl. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2012. júl. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Na igen, ez tényleg szép amit linkeltél. *_*


Csak mert ez a lány aki a képen van olyan beképzelt, meg szépnek állítja be magát, meg csomó pasi oda van érte. Ezért is kérdeztem hogy ez tényleg jó-e mint ahogy ő annyira büszke rá.

2012. júl. 3. 16:10
 7/11 anonim ***** válasza:

Amit linkeltél, az egáltalán nem jön be... Sőt, kicsit undorodom is tőle.

De a válaszadóknál a link, na azon van néznivaló! :)

2012. júl. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 laci911 ***** válasza:
A Googles kép szerintem nagyon is ott van de !az adotság.nem mindenkinek lehet olyan.
2012. júl. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező: minek ez a sok kamu. Kiraktad a fenekedet, ezzel a maszlaggal, mert azt hitted majd itt mindenki el lesz ájulva tőle, most hogy meg nem tetszik a kutyának sem, már hirtelen az előző kamudat sem vállalod. Nevetséges kis liba vagy.
2012. júl. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
Egyetértek az utolsóval, de ha még igazat is írtál, akkor meg főleg szánalmas, hogy gíy akarsz másokat kibeszélni, meg fikáztatni. Össze-vissza hazudozol....
2012. júl. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!