Intim borotválás?

Figyelt kérdés

Az a gond, hogy főleg így nyáron, szinte az egész intim területet le kell borotválni, viszont akkor nekem rettentően viszket, szúr, fáj stb. Gyantázni nem bírnám, a krém nem vált be. Van valaki ilyen szituációban? Hogy oldjam meg? Napokig szenvedek a borotválkozás után... :(

18/L



2012. júl. 4. 03:50
 1/7 Biaa*-* ***** válasza:
44%
aha èn..:s nekem se vált be a gyanta a krémtöl ottmaradt ..a borotba meg ha visszanő meg fog erosodni es borotvalhatod minden nap...szal..en sem tom.
2012. júl. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
milyen borotvát használsz? Én csak gilette-t hasnzálok, abból is azt amin van olyan kis áépló krém a borotva mellett. (nem tudom a nevét most) Évek óta borotválom, semmi baja. A gyantától is kipattogtam, ettől kevésbbé, és csak akkor viszket ha elkezd nőni a szőr. Simán kibír két napot is nyáron, télen még többet is.
2012. júl. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Epilátor?
2012. júl. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
epilátor?ott?te aztán perverz vagy:D
2012. júl. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is jó minőségű borotvát használok, de ugyan úgy rossz... Epillátort nem szeretném ott használni :S
2012. júl. 7. 18:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Én gyantát használok... Nem kellemes, de egy idő után hozzászokik az ember. ( :
2012. júl. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Borotváld csak a bikinivonalat, a többit meg hagyd meg. Ha jól veszem ki a szavaidból, akkor egyébként is így szoktad...
2012. júl. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!