Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Látott már vki idén nyáron, a...

Látott már vki idén nyáron, a strandon v bárhol, fürdőruhából kilátszó punciszőrt?

Figyelt kérdés

Friss élmény, ma láttam a strandon egy huszonéves lányt, a fürdőbugyiból kétoldalt egy ujjnyi szélességben kilátszott a szőr. Nem botránkoztam meg, sőt tök érdekes volt. Oldalt feküdt és egy fiuval (tesója vagy pasija) kártyázott, meg szülők napoztak mellettük. Amúgy nem is volt rossz csaj, jó alakja volt bár az arca nem volt szép.

Vannak hasonló élményeitek?



2012. júl. 4. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Másét nem láttam, a múlt héten én vettem fel túl pici alsót és egy kicsit borostás volt oldalon. Viszont nemigen látott senki, kocsival voltunk elhagyatott folyóparton.
2012. júl. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. júl. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
volt egy ostálytársam aki állandóan nyújtózkodott és kilógott egy csomószor, meg van egy ismerősöm aki úgyszint meghagyja a dzsumbeszt, és úgy jött vitorlázni, máson nagyon nem láttam..
2012. júl. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én tavaly láttam aquaparkba, 18-20 éves csaj,kézenfogva ment a pasijával. Meg öreg néniket a melegvíznél.
2012. júl. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Erre vered?
2012. júl. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!