Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha túl fehér bőrű vagyok,...

Me Gusta vagyok kérdése:

Ha túl fehér bőrű vagyok, akkor mennyek napozni+naptej vagy szolárium?

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem elösször menj napozni ha nem válik be akk szoli!
2012. júl. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mélybarnító szoli először. Én is atomvillanás színű vagyok, de két szoli után tök szépen barnulok a napon. Ha a nappal kezdek, akkor hulla fehér maradok. Meg leég max a vállam meg a fejem.
2012. júl. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Bijjjus7 ***** válasza:
Szia. Elsőnek az eu-csöves mélybarnító szolit javasolnám, ott nem is tudsz megégni, de krémet mindenképpen használj szolizás előtt szerintem :) A pultos lány fog segíteni a bőrödhöz megfelelőt kiválasztani! Ha napozni mész akkor viszont nagyon magas faktorszámú naptejet vásárolj és kevés időt legyél napon!!!
2012. júl. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Lara86 válasza:
Szia! Mindenképp szolival kéne kezdened a 0.3-as csövekkel. Ha nagyon fehér vagy, akkor csak fokozatosan tudsz barnulni máskülönben leégsz... :( Ha jó szolit találsz, akkor ott majd segítenek, még naptejet is tudnak ajánlani! ;)
2012. júl. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem mielőtt kimennél a napra, inkább szolival kezdj! Ott tudnak neked segíteni hogy milyen csővel felszerelt gépet használj, illetve hány perce menj hogy ne égj le! A csokicsövet csak ajánlani tudom, nekem is nagyon fehér volt a bőröm, nyár előtt kezdtem el szolizni hogy nyárra legyen színem. Nagyon elégedett vagyok vele! Emellett fontos, hogy akár szolizol akár napozol, egyiknél se felejts el krémet használni. A szoliba lehet kapni australian gold naptejet.

2012. júl. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is először a szoliban szerezz egy kis színt,én is az EU-szabványos csoki csöves gépbe mentem,ezt ajánlották a lányok.Nem égtem meg sosem,először 9 percet voltam.Első pár alakalommal a Scyn 0 málna illatú mély barnítós krémet kaptam,mostanában a Designer Skin Purple Regint nagyon jó kis bronzosító,isteni parfümös illattal,mostanában meg Australian Gold krémeket próbálgatok.Napozáshos szintén Australian Gold bronzer 25-ös faktor számú krémet vettem sokkal jobb áron van,én 3300ft-ért vettem míg boltban a Nivea krémek 4000-től kezdődnek.Egész nap kint voltam a napon és nem égtem meg a színem pedig nagyon szép csoki barna lett.Még egy dolog attól mert van már alap színed ugyan úgy le tudsz égni,ezért nagyon fontos a fényvédelem,és a megfelelő vissza hidratálás.Van napozás utáni hűsítő aloe verás Australian Gold krém is ami jól hidratálja és nyugtatja a bőrt.:)
2012. júl. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nicole0605 válasza:
Alapszínedet érdemes szerintem szoliban megszerezned mert kicsit felkészíti a bőrödet a sugárzásra.:)Utána pedig irány a part mert már jó leszel a fürdőruciban^^
2012. júl. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!