Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek iszonyú gáz...

Fiúk! Szerintetek iszonyú gáz strandra (velencei tó) egy kevés alapozót használni?

Figyelt kérdés
Nagyon piros pattanásaim vannak és annyira jól érzem magam ,ha levagyok alapozva picit ,mert nem olyan égő pirosak úgy. Természetesen csak a nyakamig mennék a vízbe ,hogy ne folyon le . Szóval gáz? :)
2012. júl. 5. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:

hát ha szereted, akkor használd


én gondoskodnék róla h ne csak a nyakadig legyél vízben :D

2012. júl. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ultra gáz. MEgbuzulsz tőle,és beuggrik a farkad és nő leszel.:D


NEm gáz,ha te nem érzed annak :D

2012. júl. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
És ha valaki lefröcsköl akkor lefolyik az arcod?? XD XD Az milyen vicces lehet már XD
2012. júl. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
lefröcskölnélek az tuti. Egy hét és megyek én is velenceire,várjá' má meg XD
2012. júl. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
szerintem nem gáz ha nem annyira feltünő
2012. júl. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
inkább használj csak korrektort
2012. júl. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Belülről alapozz(házipálinkával),és akkor sem lesznek olyan pirosak.Mert az egész arcod az lesz!
2012. júl. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Gáznak nem gáz, csak a Nap ilyen sugárzás mellett szépen beleégeti kb. az összetevőket a bőrödbe, és idővel már muszáj lesz alapozót használnod, ha ki akarsz nézni valahogy. Égő vörös pattanásokkal pedig irány a. bőrgyógyász. Ilyen arcra eleve kérdéses az ilyen mesterséges alapozók használata, erős napfényben meg pláne.
2012. júl. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

nagyon gáz!! kiábrándító!! Te mikor vagy igazi ? lámpaoltás után?

aztán még a srácok hazudósak....pf...

2012. júl. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha találsz valakit aki tényleg szeret akkor őt nem fogja érdekelni a "piros pattanásod" az én barátom pl leb*sz ha ki vagyok alapozva mert azt mondja, hogy a természetességnél nincs szebb. szóval ints búcsút a sok vakolatnak! :)) 19L
2012. júl. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!