Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, szerintetek gáz, ha...

Fiúk, szerintetek gáz, ha valakinek kis melle van?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok.168 cm,55 kg.A barátom,és ismerősök szerint nagyon jó alakom van.Homokóra alkat vagyok.Elég kerek fenekem van,és ,,nőies" csípőm,de a testi adottságaimhoz képest elég kicsi a mellem.A barátom szerint pont tenyérbeillő.Kerek,és formás és ő így szereti,de engem mégis zavar néha,hogy kicsi,mert nincs önbizalmam kivágott ruhákat hordani,meg úgy alapból...Amikor nézelődök a neten,és meglátok egy hozzám hasonló testű lányt,mindegyiknek nagyobb a melle.Szerintetek egy nőnek legyen nagy melle,vagy jó a kicsi ,,tenyérbeillő" is? Normális válaszokat kérek!

2012. júl. 5. 20:49
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz egyáltalán. Én a kis melleket pártolom
2012. júl. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem. És, ha a barátodnak megfelel, akkor felesleges ezen problémáznod.
2012. júl. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz, én is inkább a kis melleket szeretem:D
2012. júl. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
75%

Nem értelek, nem lehetsz homokóra alkat kismellekkel. Rosszul tudod.

Engem amúgy nem zavar.

2012. júl. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Na mindegy.Lehet körte...:) A kis mellen nem változtat egy fogalom.Bocsánat,ha rosszul írtam.
2012. júl. 5. 21:28
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, ha valakinek kicsi a melle. Sőt inkább legyen kicsi és természetes, mint nagy plasztik.
2012. júl. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
nekem is kicsi 70/b de én 172 cm és 50 kiló vagyok ...engem is zavar de azzal vígasztalódok hogy ehez képest sokan utánnam fordulnak utcán meg strandon is bepróbálkoznak mondjuk lehet csak a popsim miatt mert tangás bikinim van de mindeggy én is szeretnék de attól még bejövök a pasiknak és nem csak a nyomiknak
2012. júl. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,egyezünk,mert utánam is meg szoktak fordulni,meg elég sok ,,hódolóm" van,mégis úgy érzem,valamiért hátrányban vagyok a nagyobbmellű lányok miatt.Ha felveszek egy kicsit szivacsosabb melltartót,elég push-up hatást kelt,és úgy mindjárt másabb,mégis kicsit cinknek érzem,hogy egy sima bikiniben,ami nem szivacsos,már nem mutatok magamnak elég jól! :(
2012. júl. 5. 21:55
 9/35 anonim ***** válasza:
75%
Senki nem tökéletes. Az is tény, hogy a kis mell nem éppen előny... De, ha ezen kívül rendben vagy, akkor nincs gond. A sok jó adottság elnyomja az egy "rosszat":)
2012. júl. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam,hogy rossz,csak nem vagyok vele megelégedve.Kerek, "formás",de nem épp nagy.Ahogy a barátom fogalmazott: tenyérbeillő! :)
2012. júl. 5. 22:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!