Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket mennyire zavar...

Fiúk! Titeket mennyire zavar az, ha egy lánynak a derekán, hátán, hasán sok szőke pihe van, és ez eléggé látszódik barna bőrön, illetve borostás a lába? De egyébként jó az alakja.

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Hát 3as sálán ahol az 1es a nem zavar, a 3as a nagyon zavar, szal a kettest választom azaz kevésbé zavar. De ez ember függő.

F/21

2009. júl. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Viccelsz? Az, hogy szőke pihék vannak rajta teljesen természetes! A lányok hasán (meg bárhol) is van szőr.

Az én barátnőim közül szinte mindegyiknek több volt ennél.

Sok barátnőm pl. fekete hajú és sötétebb bőrű volt így nekik a szőrük is erősebb, sötétebb. Engem nem zavart. Nem tudom minek kell gyantáztatni pl. a hasat is ez baromság. Engem ezzel sokkal inkább el lehet kergetni mint azzal, ha kicsit szőrösebb a lány hasa. Na jó, ha túl durva akkor lehet vele valamit csinálni, de sokszor nem indokolt a rengeteg gyantázás, szőkítés stb.


De ha a lába borostás az más, az igénytelenség. Az már elég zavaró tud lenni.

Persze egyszer-kétszer előfordulhat, amikor az embernek nem volt ideje...

Szerintem a lábat gyorsan meg lehet csinálni, arra nem árt odafigyelni.

2009. júl. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi!a borostát nem úgy értettem,h szúr,úgy mint a pasiknak,hanem h csak látszódnak a sok apró fekete pöttyök,de sima:)

ja és a pihéknél egy kicsit erősebb a szőr.

2009. júl. 10. 19:17
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mintha a barátnőmről beszélnél,neki is ilyen és a lábán is látszik a borosta.Engem ez egyáltalán nem zavar,mindenkin lehet hibákat keresni és találni.
2009. júl. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok vagyis azt hiszem :D

Ja értem. Szerintem azzal nem lehet mit csinálni, de engem nem zavar.

Ha gyantázod vagy epilálod akkor szerintem nem lesznek olyan fekete pöttyök. Általában azoknak van akik borotválják. Vagyis szerintem. De amúgy nem nagy probléma.

2009. júl. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért vannak fekete pöttyök, mert nem csinálod jól a borotválást. Keress rá a google-on, hogy kell tökéletesen borotválni a lábat. Olyanokat szoktak mondani, hogy előtte kicsit vízzel puhítsd fel a bőrt, esetleg bőrradírozz. Szóval nézz utána és próbáld ki, hogy neked mi válik be.
2010. ápr. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!