Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha ekkora marad a mellem az...

Ha ekkora marad a mellem az nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Nagyon kicsi mellem van,már 15 vagyok,nemrég fogytam 8kg-t és lement kicsit a mellem is...előtte se volt nagy,ennél egy icipicit azért nagyobb....

most kb ekkora:

[link]


gáz lenne ha ekkora maradna?van akinek az ennyire kicsi bejön?(a formája szebb,a bőröm fehérebb)



2012. júl. 7. 17:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szia! :) Egyáltalán nem gáz, hogy kicsi a melled, mert így is lehetsz nagyon szép, és még úgyis fejlődnek a melleid évekig! :)
2012. júl. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Nekem bejön
2012. júl. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Figyi. Ez egyáltalán nem gáz, sőt ha az alkatod is vékonyka akkor teljesen normális az ekkora mell, hidd el a kicsi mell is szép, néha szebb mint egy tejcsárda. Ne aggódj miatta nem gáz ez egyáltalán. És azt ne felejtsd el hogy a természetes a szép még véletlenül se gondolkozz műtéten. Hidd el szép így ahogy van. Kb 20-22 éves korodig még nőhet szépen. Egyik ismerősömnek 15 évesen még szinte semmi melle nem volt most 19 éves és már szemmel láthatóan nagyobb neki pedig ő nem nagyobbíttatta meg. Még nőhet, ne aggódj!
2012. júl. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi gond nincs ezzel, felesleges aggódnod, egyáltalán nem "gáz", sőt az ennél kisebb sem az.

(nekem az az aggodalmam, hogy kicsik a mellbimbóim, de nem tehetek róla és ellene sem, így kell elfogadnom magam - ezt osztotta a sors, és amíg nem aláz meg érte valaki, addig igyekszem nem tragikusan felfogni)

27/N

2012. júl. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Még csak 15 éves vagy, bőven fog még nőni a melled. Ha meg mégsem mert olyan genetikád van, hogy ekkora marad akkorse búsulj mert rengeteg fiúnak bejön, mégtöbbnek meg nem is számít a mellméret. :) A lényeg, hogy te elfogadd magad (ami nagyon nehéz tudom). 25/L
2012. júl. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Kreta válasza:
Nekem is kb ekkora kicsit nagyobb ne aggódj fog még nőni 15/L
2012. júl. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nekem még ennél is kisebb. Majd valahogy túl élem.

15/l

2012. júl. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Még nőhet:) Amúgy 15 vagyok én is, és nekem feleekkora kb. Ismerek egy 19 éves csajt, akinek még nálam is kisebb, szinte semmi nincs neki.
2012. júl. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
ajaj, azt hiszem neke ilyen sosem lesz 14/l
2012. júl. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
ezt nem is mondanám kicsinek ami a képen van
2012. júl. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!