Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon elvagyok keseredve...

Nagyon elvagyok keseredve mert egyre inkább zavar, hogy nem nőtt meg a mellem. Főleg most, hogy itt a nyár még jobban előjön bennem ez a komplexus. Hogy tudnám leküzdeni vagy egyáltalán van még esélyem, hogy megnő?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, anyukámnak elég telt mellei vannak, nővéremnek is "azért van"...de nekem szinte alig, nagyon zavar. Tudom, hogy van plasztikai lehetőség csak 700.000Ft-om nincs arra...:/ Vagy lehet van valami bajom és azért nem...:S Már tényleg nem tudom, szedek foggátlót de attól se hízok egy dekát se. 170 cm magas 53 kg. A nőgyógyász csak annyit mondott a "melleimre", hogy mirigyesek...
2012. júl. 8. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ilyen alkat vagy nincs ebben semmi zavaró dolog! Engem sem áldottak meg valami nagy mellekkel, de nekem a párom sokat segített abban hogy elfogadjam a melleimet olyannak amilyenek! És legalább egy vagy 2 gyerek után nem fog a hasadra lógni! Otthon ha pl egyedül vagy ne vegyél fel melltartót csak egy topot és nézegesd a tükörben próbáld meg elfogadni, ez általában be szokott válni! 22L
2012. júl. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én sajnos elég nagy mellekkel vagyok megáldva, nehogy azt hidd, hogy ez jobb. Kényelmetlen, sokszor inkább örülnék, ha kisebbek lennének a melleim. A plasztikát felejtsd el, ha még akarsz gyereket az életben. Fogadd el ilyennek magadat, bizonyára van más testi tulajdonságod, ami tetszik és büszke vagy rá. Helyezd azt előtérbe!
2012. júl. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én azért örülnék egy picivel nagyobb méretnek...már az a rögeszmém, hogy van vmi bajom, betegségem ami miatt nem nagyon elkeserít...:/
2012. júl. 8. 19:34
 4/11 A kérdező kommentje:
Mellnagyobbító kapszuláról vélemény?
2012. júl. 8. 19:51
 5/11 anonim ***** válasza:
méregdrágák, de semmi sem érnek! Barátnőm több 100 000ft költött ilyen baromságokra, és még mellékhatásai is voltak csak épp a mellei nem nőttek tőle!
2012. júl. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem kell elkeseredni. Pici cici is lehet szép, formás.

Sör állítólag segít.

22F

2012. júl. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Milyen betegségre gondolsz? Hormonálisra? Mert maximum csak olyan lehet.
2012. júl. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen olyasmire de akkor kiderült volna akkor ha van vmi hormonális bajom amikor foggátlót mentem felíratni meg amikor a doki megvizsgált...nem?
2012. júl. 9. 13:20
 9/11 anonim ***** válasza:
Hogy vizsgált meg az orvos? Ha vkinek hormonális problémája van, azt endokrin szakorvos tudja megállapítani sok-sok vizsgálatot követően. De gondolom neked nőgyógyász írta fel.
2012. júl. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ezért ne keseredj el! Érezd magad így is jól! Ez azért nem olyan nagy probléma! xd xd Bár én is szeretem a nagy melleket, és a Menyasszonyomnak sincs a nagyon nagy, (persze nem kicsi), de ha kicsi is lenne, nem a mellei miatt szeretném...Szal FEL A FEJJEL!!!!!
2012. aug. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!