Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik bőrönd fajta a jobb?

Melyik bőrönd fajta a jobb?

Figyelt kérdés
Kollégiumba megyek,és nem tudom hogy a sima gurulós bőrönd a jobb ( [link] ) vagy a kemény fedelű ( [link] ).Szerintetek?A képek csak illusztrálás szempontjából raktam be.

2012. júl. 9. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem amelyik tetszik. Azért előnyösebb az első,mert oda is tudsz rakni,szóval ha mondjuk buszozol akkor előre rakhatsz pár dolgot :)
2012. júl. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Inkább az első,de amúgy baromi macerás ez a bőrönd..a villamosig elhúzogatni valamit jó,de egyik városból a másik városba hurcolászni buszra fel buszra le...nem a legjobb.Főleg az ilyen nagyokat,lehet hogy könnyedén elhúzogatod de a busznál meg szerencsétlenkedhetsz mert nem bírod megemelni..állandóan látok ilyeneket.Meg húzogatni se egyszerű mindig a rücskös göröngyös gödrös utakon.

Én ilyen fazonút szoktam hordani: [link]

Igaz én nem vagyok/voltam kolis,de szerintem egy hétre való cucc bőven befér egy ilyenbe és legalább tudod hogy mennyit pakolj hogy el is bírd.

2012. júl. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Én is arra gondoltam hogy az elsőnél előre tudok pár kisebb dolgot pl a bérletet rakni.Buszozni nem fogok csak vonat és metró.Ilyen nagyobb fajta táskát azért nem szeretnék mert ha sok a cucc nem bírom el.
2012. júl. 9. 19:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Arra is gondolj, hogy vonatra is fel kell dobni, jó esetben csak a lépcsőn, kellemetlenebb helyzetben a poggyásztartóra is illik az ülések fölé, szóval csak annyira tömd meg, hogy bírjad cipelni.

Ha ilyen pici, akkor szinte mindegy milyet veszel, talán az első kevésbé merev. Nekem is hasonló van, de az első zsebét nem szeretem használni, húzom magam után, nem figyelek rá, nem kell hogy valakinek szemet szúrjon, hogy abban vajon mi lehet. Mindig van nálam egy kistáska azt tartom kézben és szem előtt inkább.


Ha ennél jóval nagyobbat veszel, akkor fontold meg kétszer is. Volt sikerült úgy megpakolnom a bőröndöm, hogy szégyen szemre a vonatra alig bírtam felrángatni. Nem lehet normálisan megfogni úgy, hogy én törékeny nőként is elbírkózzak vele.

Ha mindenképpen bőrönd akkor igyekezz olyat venni, aminek kétoldalt van füle, vagy is viheted hosszanti oldaláról is, de úgy is, ahogy gurul. Ez kifejezetten akkor hasznos, ha mondjuk alacsony vagy és nyújtott kézzel ha megfogod a bőrönd kisfülét, akkor leér a földre majdnem.

Ami lányként még előnyös lehet ha nem 2 kereke van, hanem 4, de az már részletkérdés.

2012. júl. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!