Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kb. Mennyibe kerülhet a...

Kb. Mennyibe kerülhet a szemöldökszedés, falusi viszonylatban kozmetikusnál?

Figyelt kérdés
Szeretném kiszedetni kozmetikussal a szemöldökömet, mert eddig akárhányszor próbáltam megcsinálni magamnak elcsesztem, felemás lett mindig....
2012. júl. 10. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
nálunk 400 forint a faluban :) szerintem ott se több
2012. júl. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
400-500 Ft lehet. Ha kiszedi egy kozemtikus jól akkor egy ideig Te is tudod ugy szedni hogy szép legyen, ne hagyd kinöni ujra teljesen hanem ha látsz pár szálat ami már kinött azt huzd ki Te.
2012. júl. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
itt is 400ft. eleinte en is elrontottam magamnak igy hat elmentem kozmetikushoz................. azota magam szedem
2012. júl. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket! ;) Mert anyukámnak mondtam, hogy el akarok menni, és ő nagyon le akart beszélni, azt mondta, hogy legalább egy ezres.... Kicsit sokallottam, gondoltam megkérdezem itt.... :) Én se akarok mindig menni.... ;) Azt hallottam, hogy elég, ha a kozmetikus egyszer kiszedi, és akkor utána már magamnak is ki tudom szedni azt az 1-2 szálat :) Csal a formáját szeretném változtatni, hogy íves legyen.... :) Ma el is megyek megkérdezni szerintem.... :)
2012. júl. 10. 12:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért általában ujra "elburjándzik" a szemöldök szoval pár havonta jobb ha ujra kiszedi a kozmetikus. De majd ugy is meg látod neked hogy lesz.
2012. júl. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem városban szedik 400-ért.(:

De én három hetente járok.

2012. júl. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elmmmentem megkérdezni.... :) Itt nálunk 550 ft! ;)
2012. júl. 11. 01:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!