Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, ti ha menstruáltok...

Lányok, ti ha menstruáltok éjszaka nem szoktatok gyakran átázni?

Figyelt kérdés
Nem szokott gyakran véres lenni a bugyitok vagy a nadrágotok?
2012. júl. 10. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
De volt már erre példa és azóta használok éjszakai betétet és ezzel nem szokott gond lenni :)
2012. júl. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nadrág? nem nadrágban alszom...


egyébként előfordul, hogy oldalt kifolyik, de akkor a bugyim nem lesz olyan. ha olyan lesz akkor azért mert előre vagy hátra folyik, de az ritkábban fordul elő.

2012. júl. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Volt már rá példa, még " süldő" koromban. Régebben kipárnáztam amgam zsepivel, meg vastag, fekete cuccokat raktam magam alá, de kényelmetlen volt. Aztán elhagytam, és nem nagyon ázok már át. Előfordul, de nem vészes. Inkább akkor, amikor felállok, és jön a Niagara.
2012. júl. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A nadrágos dolgot arra értettem hogy napközben.
2012. júl. 10. 22:34
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
tampon. és nincs átázás.. meg még betét is mellé, akkor végképp nincs.
2012. júl. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem volt, berakok egy tampont és kész. Bár nekem nem erős a vérzésem, de simán el tudom képzelni, hogy sokan átáznak.
2012. júl. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nap közben volt már rá példa, (amikor még betétet használtam) de a nadrágomon sose ütött át. Éjszaka egy törölközőt tettem magam alá, akkor nem, most pedig tampont + betét.
2012. júl. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tampont használok, így nem ázok át soha. Nap közben pedig tampont és tisztasági betétet. Így sem fordult még elő soha, hogy átázzak, pedig elég erős a vérzésem. Bár már fogamzásgátlót használok, szóval csak az első 1-2 napban erős, de ha valaki nem egy nap egyszer akar tampont vagy betétet cserélni, akkor elég kicsi rá az esély, hogy valaki átázzon. Ki kell tapasztalni, hogy mikor kell cserélni. Nálam 4 óránként. De amúgy mikor menstruálni kezdtem akkor nagyon erős volt a vérzésem, volt, hogy éjszaka is felkeltem a biztonság kedvéért cserélni. Állítottam ébresztőt a telefonon, és kimentem. Sosem volt így gond.
2012. júl. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy éjszakára tampont nem a legegészségesebb használni.

Egyébként nem ázott még át, pedig nekem még elég bő a menszim. Éjszaka esetleg annyi, hogy hátul fenéknél kicsit olyan, a mocorgástól vagy hogy mondjam :D De én éjszaka/hajnalban mindig felébredek magamtól és olyankor cserélek is

2012. júl. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is hallottam ilyet, de nem hiszem, hogy bármi komolyan bajom lehetne tőle.
2012. júl. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!