Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Menjek el intimgyantára 15...

Menjek el intimgyantára 15 évesen kozmetikushoz? Szerintetek mit szólna a kozmetikus a koromra?

Figyelt kérdés

el szeretnék menni kozmetikushoz intimgyantára mert elég 'dús' ott lennt borotvával meg nemtudom olyan tökéletesre megcsinálni magamnak főleg már hátrafele fenekemnél alig látok oda ott marad egy csomó szőrszál ami zavar stb.. és az a baj hogy még csak 15 vagyok. szerintetek furcsán nézne rám a csaj hogy ennyi idősen intim gyantára megyek? volt már aki kb ilyen korban elment? neki szolt vmit?

15/L



2012. júl. 11. 02:01
 1/5 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz vele hogy szól e valami valószínű nem fog attól félj inkább hogy rettentően fáj
2012. júl. 11. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 16éves korom óta járok, nem szólt semmit :)

Az első fájdalmasabb egy picit, főleg hogy borotváltad már és így erősebbek már a szőrszálak, de semmi vész. Gyors a gyantázás, pikk-pakk kkészen leszel és ha jó akozmetikus, akkor nem fog annyira fájni sem. Aztán meg egyre jobb lesz.

2012. júl. 11. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én még 15 sem voltam, mikor először mentem. Nem fog furán nézni :)
2012. júl. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat most már csak a fájdalom miatt félek kicsit de azért elmegyek kipróbálom :)
2012. júl. 11. 20:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia,én tudok egy nagyon ügyes kozmetikus csajszit,akinél én is csináltatom. ha érdekel,írj privit! :)

18/L

2012. júl. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!