Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A fodrász miért nem ismeri be...

A fodrász miért nem ismeri be ha szar hajat nyír?

Figyelt kérdés
Fodrásznál voltam teljesen elkúrta a hajamat persze még meg akar győzni hogy ,milyen jó,divatos stb ...más legalább összintén meg mondja hogy szörnyű lett :(

2012. júl. 11. 07:22
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet, hogy NEKI tetszik, lehet, hogy éppen ez a DIVATOS, az, hogy NEKED nem tetszik, egész más kérdés.
2012. júl. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
rakj fel képet az új hajadról, majd mi eldöntjük, kíváncsi vagyok milyen
2012. júl. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

talán nem lát az egójától. Ha nem azt nyírja, amit kérek, akkor az volt az utolsó látogatásom nála. Már elfogyasztottam pár fodrászt.

Neked kell, hogy tetsszen, te hordod, nem ő.

2012. júl. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy neki tetszik. :D

Amúgy meg nem lehet annyira rossz. :) Nekem egyszer egy fodrász úgy vágta,hogy jobb oldalon elöl pár tincs vagy 5 centivel hosszabb volt mint a másik oldalon.

2012. júl. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!