Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen fazonú és hosszúságú...

Milyen fazonú és hosszúságú rövidnadrág állna jól egy 180 centi magas,90 kilós, macis alkatú srácnak?

Figyelt kérdés
2009. júl. 12. 17:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább térdnadrágot válaszz, valamilyen földszínűt, azzal nem nagyon lehet melléfogni.
2009. júl. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azt hittem, több jó ötletet kapok. :-(
2009. júl. 12. 19:09
 3/13 anonim ***** válasza:
Vagy valami kis laza Hawaii stílusú térdnaci. Nagy a választék;) nekem is van egy ilyen macis kinézetű o.társam és ő is ilyen gatyókat hord, és tök jók :D
2009. júl. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy a térded alá érjen! :) Az optikailag csökkenti a magasságod.. És ha nem ijedsz be akkor vízszintesen csíkos mintájú legyen, mert az karcsúsít! ÉS valami föld színűt válasz mert most az a divat!

;) Így tuti sikered lesz a csajoknál!

2009. júl. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ne legyen túl rövid, mert akkor vastagabbnak tűnik a lábad. Térd fölé semmiképp se érjen. Ha térdig ér lehet az is jó, fel kellene próbálnod egy olyat.

De én azt gondolom ha valamivel térd alá ér azzal nem lehet mellélőni.

Színekben a sötét színek karcsúsítanak, de attól, mert valaki húsosabb még vehet fel színes ruhákat is.

Rövidnadrágból elfogadott szín a kék és árnyalatai, zöld és árnyalatai, fekete, de akkor legyen rajta min egy fehér csík a szélén vagy valami színes, ne legyen az egész teljesen fekete, jó lehet a szürke is, khaki színek, barnás bár én barnát még nem is láttam :)).

Persze ha akarsz felvehetsz pirosat is és élénk színeket is. De én azt mondom ha inkább hájas a lábad, mint csak simán nagydarab akkor a világos színeket kerüld pl. fehér, vajszínű stb. Nem akartalak megbántani, csak nem tudtam érthetően leírni másképp. Ehhez a magassághoz nem biztos, hogy sok ez a kg, próbálj fel pár nadrágot és látni fogod melyikben nézel ki jobban.

2009. júl. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a részletes választ. A te tanácsaid mentén végre el tudok indulni. Ma lesz a rövidnadrág-bevásárló túra. Különben nem hájas a lábam, legalábbis nem vastagabb, mint a nálam jóval vékonyabb öcsémé, csak van egy kis pocak, ezért nem mindegy, milyet veszek fel. Azt hiszem, igazad van, térd alá érő nadrágot fogok keresni, lehetőleg szürkét vagy kéket.
2009. júl. 13. 09:05
 7/13 anonim ***** válasza:

Ja értem.

Hát, annyira nem értek hozzá de azt tudom javasolni, hogy akkor a has résznél legyen kényelmes mindenképpen. Ha van gumis derekú vagy amit meg kell kötni vagy hasonló, az szerintem a legjobb, mert tudod állítani és nem fog szorítani. Ami túlságosan feszül az lehet nem lesz kényelmes, ha le kell benne ülni, lehajolni.

Nem árt, ha hátul a fenék részen nincsenek pl. zsebek és minták, illetve a hasadnál is legyenek egyszerű, letisztult vonalak. Mert a zseb és hasonlók azon a részen vastagabbnak mutatnak, mint egyébként. Maga a nadrág szerintem oldalt lehet zsebes, ha olyat szeretnél.

Ha pl. a lábrésznél van pár zseb vagy valami egyszerű minta vagy csak simán olyan szegélyszerű csík akkor az lehet előnyös is, hiszen odavonzza a tekintetet és így senki nem fogja a hasadat nézni :)

Sok sikert, remélem találsz megfelelőt!

2009. júl. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Valami pont ehhez hasonlót sikerült venni, nagyon kényelmes, térd alá ér, igaz, a barátnőm egy merészebb és rövidebb fazont akart rám beszélni, de én nem hagytam magam, kitartottam a tanácsaid mellett.

Mit szólsz a gatyóhoz?

[link]

2009. júl. 13. 14:05
 9/13 A kérdező kommentje:

A barátnőm egy ilyesfélére akart rábeszélni:

[link]


De nem mentem bele, mert abból még a térdem és a combom egy kis része is kilátszott, meg úgy egyáltalán, valahogy ducimacibbnak látszottam benne. Emebben pedig olyan "csinos" vagyok, már ha mondhat ilyet macis pasi. :D :D

2009. júl. 13. 14:11
 10/13 anonim ***** válasza:

Szóval akkor ne csodálkozzak ha valaki egyszer beránt egy sikátorba és megtép... :DD (amiért rám hallgattál és nem a barátnődre.) :)


Szerintem az ilyesmi pont jó, mellesleg én is hasonló fehér csíkra gondoltam csak nem tudtam hogy írjam körül.

Biztos klassz lehet a nadrág, amit választottál. Máskor elmehetsz majd színesebb irányba is ha gondolod, nyáron jók a színesebb darabok, vidámabbak. De ugyanakkor beleolvadnak az egész nyári öltözködésbe szóval ha elsőre furcsa is másoknak nem tűnik fel, mert ilyenkor ez a megszokott.

Viszont amit választottál abban az a jó, hogy nem lehet vele melléfogni, és végeredményben bármilyen színű pólót vehetsz hozzá. :) Így nem kell variálni, hogy melyik legyen.


Szerintem az is jó, amire barátnőd gondolt, de talán kicsit tényleg rövid. És a derékrész miatt inkább annak ajánlott, akinek lapos a hasa, vagy szinte csak 1-2 centivel lóg ki jobban. Bár ez függ az anyagtól, hogy mennyire van tartása stb.


De a lényeg, hogy sikerült akkor megfelelőt találni :)


u.i.: Persze, hogy mondhat! :D

2009. júl. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!