Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik alak jön be ezek közül...

Melyik alak jön be ezek közül legjobban? (ízlésekre vagyok kíváncsi, ha írsz egyet válassz kérlek-Köszönöm)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Bocs, hogy figura csak hát..:) ez volt még úgy elfogadható:)


[link]


[link]


[link]


arcot ne nézzetek, hanem gondoljatok oda egy általatok csinos lányt arcra, melyik alak a legszebb, és melyiket gondoljátok a legvisszataszítobbnak?


2012. júl. 14. 00:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az első a legszebb és nekem a a 4. tetszik e legkevésbé!
2012. júl. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Kicsikét dagibb vagyok mint első, de nem annyira mint negyedik, olyan 1-4közötti a testalkatom, a combom nem olyan vastag mint negyediknek, de hasam talán van akkora (arra hízom), viszont kezem sem olyan vastag, hanem amilyen az első lányé:)


Köszönöm a válaszokat, aki írta, hogy nem kéne így elhanyagolnia magát egy embernek, hogy elhízzon:

Figyelj lehet, szép alakod van, akkor irigyellek, de hidd el sok fiú már nem a deszkákra bukik, meg őszíntén: nem lenne unalmas ha mindenki ugyanúgy nézne ki? :) Van aki boldog, és elégedett kövéren is, én nem, fogyókuráztam egy darabig, de abbahagytam:D

2012. júl. 14. 12:16
 13/18 anonim ***** válasza:
Én nem azt mondtam, hogy a kövér lány csúnya, és nem kell senkinek, látok helyes fiúkkal jó nagy hájas csajszikat, nincs ezzel semmi gond. Én csak azt mondtam, hogy egy fiatal lánynak nem szabadna így kinézni (másrészt magában minden kövér lány kínlódik ám, csak bebeszéli magának, hogy ő pont ilyen szeret lenni....csak persze ezt még magának se vallja be, hátnem nekünk). Egyébként nem vagyok se bomba, se deszka, rajtam is van 6 kiló túlsúly, de 16-26-36
2012. júl. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
előző vagyok: * de nem 16-26-36
2012. júl. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Az 1. még tetszik, de nekem ők már túl ducik, nem baj, ha valaki husos, de én jobb szeretem a karcsúbbakat
2012. júl. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

'csak bebeszéli magának, hogy ő pont ilyen szeret lenni....csak persze ezt még magának se vallja be, hátnem nekünk). '


Igen ebben nagyon igazad van, hisz mindenki szeretne bombán kinézni, de valahogy ez nem lehetséges, és szürke is lenne a világ, ha mindenki épp úgy nézne ki, tetszik az is, hogy vannak olyanok akiken nincs izom azaz nem izmos pasi, meg aki izmos, akinek van hasa, illetve akinek hosszú haja van, vagy épp rövid, vagy akinek raszta, valaki meg fonja:D:) Szóval színes a világ, és így jó:)


Utolsó: Neked is köszönöm :)

2012. júl. 14. 18:08
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha valáztanom kellene, hogy melyiket választanám saját alakomnak, akkor az elsőt választanám. Az még szexinek is mondható. Amelyiket a legkevésbé szeretném az a második. 15/L
2012. dec. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszii:)
2012. dec. 28. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!