Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Körömvágó ollót, körömcsipeszt...

Körömvágó ollót, körömcsipeszt, vagy körömreszelőt használsz?

Figyelt kérdés
Én körömollót, a többit még soha ki sem próbáltam, ez baj? Jobb a másik kettő, vagy jó az olló? Általában melyiket használják az emberek? Főleg inkább nők, lányokra gondolok persze:) 18/L
2009. júl. 12. 23:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

ezt a 3at itt mind :D

bár ollót a legritkábban, én nemszeretem, mert nekem inkább leszakítja, minthogy levágná a körmöm.

csipeszt a leggyakrabban, és utána reszelek. igazításhoz csak reszelőt.

(24L)

2009. júl. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Én körömollót még nem használtam, nem is tudom használni, próbáltam valamikor régebben :)


Körömcsipeszt használok, ha le kell vágnom a körmöm. De egyébként csak reszelem mindig. :)

2009. júl. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
én csak reszelem, mivel növesztem a körmöm :)
2009. júl. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
a én üvegreszelőt .azért mert hosszú a körmöm és nem akarom hogy beszakadjon.
2009. júl. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%

körömollót akk használok, ha nem találom a normál ollót papírvágáshoz. Csipeszt, lehet hogy gáz, de nem tok használni. Így marad a reszelő. Állítólag ez a legjobb, mert nem szakítja be. Utána meg a körmöm felületét polírozom. Szerintem sokan reszelnek. Ez is fogy a legjobban szentem, de amúgy meg? Kit érdekel, ha ápolt a körmöd? Nem kell megvitatnod senkivel, hogy mivel ápolod, stb. Ez a véleményem.

15/lány

2009. júl. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon rövidre akarom körmöm, akkor körömcsipesszel levágom először, majd reszelővel megigazítom. Amúgy csak reszelem.
2009. júl. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
csak reszelő
2009. júl. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
Csak reszelő. és igen sztem nemjó hogyha csak azt használsz mert formátlan és nemlessz tőle szép a körmöd. barátnőmnek is ilyen és alig tudvele mit kezdeni
2009. júl. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát sajna elég ápolatlanok a körmeim :( Mármint tisztának tiszták, de levágáson kívül semmitse szoktam vele csinálni, és csúnyák.
2009. júl. 23. 14:22
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
Ha ápolatlanok, és anyagi helyzeted, időd engedi, akkor első alkalommal szerintem menj el egy pedikűröshöz vagy manikűröshöz, ő a formáját meg a kinézetét kicsit rendbe teszi, utána szerintem rendszeresen használj reszelőt, mert ha véletlen beszakad, vagy akármi, akkor az szépen kijavítja, vágáshoz és csipeszt használok :)
2009. júl. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!