Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ez a cikk?

Szerintetek jó ez a cikk?

Figyelt kérdés

Jó és rossz visszajelzéseket is kaptam, de senki nem indokolta. Ha rossz, akkor mi nem tetszik benne? Ha jó, akkor mi tetszik benne?

[link]


2012. júl. 14. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Gyérül van megfogalmazva pl.


"A nőknek mindig is problémát okoz, hogyan öltözködjenek (bárhova is mennek). Ezzel a kis cikkel szeretnék a segítségetekre lenni."


Hogyan öltözködjenek...majd szeretnék a segítségetekre lenni.


Döntsd el milyen időben írsz.


Egyébként meg teljesen lényegtelen locsogás az egész.Mindenki azt vesz fel amit akar,most ezzel nem sokat segítettél,hogy strandra vigyenek bikinit..:)

2012. júl. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne fárassz!Jézusom ilyen hülyeségekről írni,örülök hogy nincs jobb dolgotok mint a divat.Én meg melózzak egész nap
2012. júl. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges egy cikk. Mindenki tudja szerintem, hogy bikinit kell vinni a vízpartra...
2012. júl. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most átnéztem figyelmesebben és tényleg elég rosszul fogalmaztam. A témáról meg annyit, hogy sajnos erre van igény.. :S
2012. júl. 14. 18:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem is a téma riasztott el olyannyira, hogy már a komolyabb nekivetkőzés előtt visszavonulót fújtam.
2012. júl. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsi de én a leírtakkal nagyon nem értek egyet egy fesztiválra..
2012. júl. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!