Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fület szeretnék tágítani...

Fület szeretnék tágítani itthon, és azt tudom, hogy egyre vastagabb tárgyakat kell beletenni, de ezeket le kéne fertőtleníteni. De mivel? Akinek van tapasztalata írjon légyszii

Figyelt kérdés
Meg arra is írhattok tippeket hogy mégis miket tegyek bele.. na meg hogy mivel fertőtlenítsem.. fontos

2012. júl. 14. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Itt azt írja, hogy érdemes gyógyszertárba elmenni és ott valami fertőtlenítőt venni.

2012. júl. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
arra még gondoltál hogy hogy megbánod felnött korodban? Hogy fog kinézni amikor 50 éves leszel? Vagy mondjuk ha emiatt nem kapsz majd meg egy jó kis állást mivel az ügyfeleknek visszataszitó látvány leszel??? Nem is értem ezt az egészet....
2012. júl. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Második kommentelő, ezzel most aztán nagyon sokat segítettél. Azt hiszed ezzel most lebeszéltél róla? különben sem olyan nagy undorítót akarok, hanem kisebbet, ami még úgy jól néz ki! És 15 éves vagyok, úgyhogy az állás keresés kicsit messzebb van. És nyilván nem 50 éves koromig akarom benthagyni. -.-" 10 mm ig még vissza tud állni.. annál nagyobbat nem is akarok. Ez a gond hogy azt se tudod mi van, de kioktatsz. Nem ezt kérdeztem, hogy mi a véleményed erről, hanem a fertőtlenítést. Gyökér. Valami értelmes válasz esetleg?
2012. júl. 14. 23:49
 4/5 anonim válasza:
én is most kezdtem először fogpiszkálót raktam bele ,most pedig ilyen fültisztító pálcika van benne. ezután szerintem tollbetétekkel lehet tágítani aztán ecset végével stb... fertőtleníteni pedig alkohollal tudod. szerintem az összes gyógyszertárban kapható.És ne foglalkozz mit gondolnak róla...
2012. júl. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
az utolsó mondatot kicsit elrontottam de érted mire gondolok :D
2012. júl. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!