Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akinek tetoválása van! Mit és...

Akinek tetoválása van! Mit és miért csináltattátok? Mit jelképez?

Figyelt kérdés
2012. júl. 15. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy csillag a bokámon, azt a végtelen magányt jelzi ami ami átszötte a gyerekkorom..tömegben is egyedül..szeretnék még ami megboldogult nagyimra emlékeztet akit imádtam, de még nem tudom pontosan mi is legyen az.
2012. júl. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

nemrég csináltattam:

a kedvenc acélbetétes bakancsom talpának a kicsinyített lenyomatai vannak az alkarom belső részén, úgy megkopva ahogy a talp. jobb a jobb oldalon, bal a bal oldalon értelem szerűen. ez a bakancs sokat jelent számomra, még ha mellette van még kettő, ő a kis leharcolt, megkopott állapotában is a szívemhez nőtt. sok jó emlék fűződik hozzá, egyfajta kabalának is nevezhető számomra.

2012. júl. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Én jövő hónapban megyek tetováltatni. A tarkomra szeretném varratni gyönyörű betűkkel, hogy "Mama" ! Mert ő a mindenem!!
2012. júl. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 gabriell88 ***** válasza:
Nekem egy farkas motívum van a hátamon.Az otthonról való elköltözésemet jelképezi, akkor csináltattam, mikor összeköltöztem a párommal.Akkor még magányos farkas voltam erre emlékeztet:) De nemsokára tovább csináltatom a farkas felé a libra szót alá pedig a Capricornt.. Kettőnk horószkópját.:)
2012. júl. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy AK-47 Kalasnyikov géppisztoly van a hátamon, alatta ugyanez oroszul, cirill betűkkel (АК-47 Автомат Калашниковa), fölötte dőlt betűkkel, hogy Давай! (Davaj!-Előre, gyerünk, hajrá!) Egyelőre ennyi.

Amin gondolkodok, valamelyik ezek közül: egy MiG-29-es vadászgép zuhanórepüléssel, vagy egy T-72 orosz tank támadásban, alattuk внимание! (Figyelem!, Vigyázz!) felirattal, vagy amikre még gondoltam: A Kreml, alatta Москва (Moszkva) felirattal, egy régi ortodox székesegyház kupolája, alatta Нижний Новгород (Nyizsnyij Novgorod, csodaszép orosz történelmi város) felirattal, a Kamcsatka-félsziget térképe, alatta Камчатка (Kamcsatka) felirattal, esetleg egy jeges fenyőerdő képe, farkassal vagy medvével kiegészítve, alatta Сибирь (Szibéria) felirattal.

Hogy miért? Mert menthetelenül ruszomán vagyok. Imádom az oroszokat, Oroszországot, de Ukrajnát, Belorussziát, továbbá az ukrán és a belorusz népet is szeretem. Imádom az orosz nyelvet, nagyon jól beszélem, de ukránul és fehéroroszul is elbénázok, ha kell. Én már gyerekkoromban se New York-ba meg Los Angelesbe vágytam, mint a sok hülye osztálytársam, hanem Moszkvába meg Kijevbe. És húsz évesen láttam először a saját szememmel a Vörös Teret. Most az EB-n kint voltam Ukrajnában (nem végig, de pár meccset láttam). Volt már orosz barátnőm is 3 évig, egy fehérorosz lánnyal is összeköltöztem egyszer egy rövid időre, most Ukrajnában futó kalandom volt abban az egy hétben, amíg kint voltam. Sok barátom is van ebből a három nemzetből. (És igen, tudom, hogy a három ország nem mindig és mindenben ért egyet. De ez engem nem érdekel.)

2012. júl. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

3 galamb és egy Nunca de rindas (soha ne add fel!) felirat található a bal csuklómon.

Azért csináltattam, mert a párommal rengeteg nehéz dolgon mentünk keresztül és most is nélkülöznöm kell majd Őt másfél-2 évig, ezenfelül még el is költöztem otthonról. Akárhányszor ránézek a tetoválásomra eszembe jut, hogy nem szabad feladnom, hisz amiért eddig harcoltam az mind az enyém. És harc nélkül nincsen jövő sem!

2012. júl. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a gerincemre varrattam végig angolul gótikus írással,hogy "engedd a szépséged kibontakozni" ... nem tartom magam egy jó csajnak, se atom szépnek, hiába mondják mások,hogy nincs így, sajnos nem áldott meg az isten meg túl sok önbizalommal! :) és úgy gondoltam, az kell oda :) és imádom! önbizalmat adott!
2012. júl. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!