Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megtetszett a fülporcpiercing...

Megtetszett a fülporcpiercing vélemények? Tapasztalatok? mennyire veszélyes a porc miatt?

Figyelt kérdés

nagyon tetszik csak már az ilyen védőoltásokat se bírom nem hogy ezt :D ezért nem merem bevállalni

úgy hogy még gondolkozok rajta


2012. júl. 16. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim jók velük kapcsolatban:D Ha szakember készíti el, szúrja, akkor nem lesz gond.

Vigyél magaddal valakit szuratásra, akiből bátorságot meríthetsz:).

2012. júl. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

P*csa.

19/f

2012. júl. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem van egy helix piercingem és lövettem. sokak szerint ez nagyon rossz (eltörhet a porc stb), meg lassabban gyógyul, macerásabb mint a szúrás. hát pedig nekem bevált :) semmi gond nem volt vele, nem gyulladt be, alig éreztem 1 órával a belövés után. :))


16/L

2012. júl. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

19/f

tedd hozzá azt is hogy HISZTIS p*csa ;))

többieknek meg köszönöm :)) igazából csak attól félek hogy a porccal lesz valami :S de egyre jobban érzem hogy kell nekem ilyen :D

2012. júl. 17. 12:15
 5/8 anonim ***** válasza:

nyugi, nem lesz. :) ha megfelelő ember csinálja, biztos nem. (sokan maguknak szúrják otthon!) ;)


16/L voltam :)

2012. júl. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a biztatást ! :)))
2012. júl. 17. 22:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Remélem lerohad az orrod, és Voldemort megtalálja a feleségét!
2012. júl. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
bunkóóóó :")
2012. júl. 23. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!