Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért állatvédő, és áll ki a...

Miért állatvédő, és áll ki a leukémiás gyerekekért szereti a rákos gyerekeket és akar világbékét mindegyik szépségkirálynő?

Figyelt kérdés
mert ezek szerintem mind ilyen tipikus pláza p*csák és pont telibesz*rják ezeket :D a legtöbb ilyen nőt szerintem csak a pénz érdekli, meg az hogy tudjon minél többet cifrulkodni

2012. júl. 18. 19:39
 1/7 A kérdező kommentje:
ja azt még elfelejtettem oda írni, hogy környezetbarát is LOL
2012. júl. 18. 19:41
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert ezt adják a szájukba. Annyira egyik sem okos, hogy önállóan szólaljanak meg a kamerák előtt. Azt mégsem mondhatja, hogy reméli, felfedezik, sztárt csinálnak belőle, és akkor nem kell tovább bukdácsolnia a főiskolán!
2012. júl. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

lehet benne valami, már én is gondolkoztam ezen. de most őszintén, ha vki úgy állna ki a nép elé, h "nyerni akarok, mert szép vagyok és leszarok mindent, mindenkit", akk szted őt választanák szépségkirálynőnek?

egyébként vannak kivételek. magamból indulok ki. nem mondom, h én vagyok a világ szépe, de szerintem eléggé csinos vagyok, és mégis imádom az állatokat(nem, nem enni...). ha indultam volna valamilyen szépségversenyen, nem hazudtam volna azzal kapcsolatban, h állatbarát vagyok :) (jah, és környezetbarát is :D)

20/l

2012. júl. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem láttad a beépített szépséget?

Abban van egy jó jelenet.

Műsorvezető: mi hozna igaz változást a világnak.

Sandra Bullock: Ha szigorúbb büntetést kapnának a visszaeső bűnöző! ( döbbent csend a teremben, erre megszólal nagy mosollyal) Ja, és a világbéke! (Hatalmas taps)

Ezek az események mindig is a felszínről szóltak. Mély értelmet ne keress bennük.

2012. júl. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
pont, hogy leszarják ezeket. a legtöbb szépségkirálynőnek nemhogy esze, de lelkivilága sincs. tudod, $,$,$.
2012. júl. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy miért állatvédő mindegyik? Hát izé, minden szentnek maga felé hajlik a keze....
2012. júl. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mennyi gonosz ember...
2012. júl. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!