Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Teljesen el vagyok keseredve,...

Teljesen el vagyok keseredve, hogy barna a szemem! Gyűlölöm, utálom! Van végleges szemszín változtató műtét, ami, nem veszélyes? (lent)

Figyelt kérdés

A barnát, mindig is közönségesnek tartottam, és nagyon irígylem, a kék szeműeket...a barna, egy ronda, és boszorkányos, öreges szemszín, a kék olyan szép könnyed, anygalos, fiatalos és tiszta! Kérlek, mondjátok, hogy ilyen beavatkozás létezhet, vagy később még biztonságosabb lesz! :'''(


14/L



2012. júl. 20. 11:25
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*angyalos
2012. júl. 20. 11:26
 2/16 anonim ***** válasza:
szerintem csak a színes kontaktlencsével tudsz rajta változtatni
2012. júl. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

még be sem léptem az oldalra, csak a főoldalon láttam a kérdést, de mondtam magamban " hány éves vagy? 14? " és bej9tt. Ez akorzsak az,, amikor semmi se jó. Utáljuk a nveünket, a hajunkat, az alakunkat stb. Te most a szemed utálod. Szerintem ne így állj hozzá. Amiket írtál a szemszínekről, ez hülyeség. Mindenkinek olyan szeme van, ami a bőréhez, a hajához illik, a természet jobban tudja, mint mi, hogy mihez mi jó.

Majd megszereted, és még örülni is fogzs, ha egy fiú azt mondja, milyen szép a szemed. :)

2012. júl. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
nem a szemszíned számít, hanem a tekinteted.
2012. júl. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%

elvileg lehet véglegesen barnából kék szemet csinálni, legalábbis Amerikába van /volt rá példa: egy nő zöld szemet szeretett volna, kurv@ sokat költött a műtétre, szép is lett az eredmény, de nem is lát már vele olyan jól. úgy néz ki idővel meg fog vakulni.

nekem kék szemem van, örülök is neki, ha barna lenne az sem lenne baj, csak lássak vele.


[link]

2012. júl. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%

Én úgy tudom van lézeres szemszín változtatás,de ha van eszed nem csináltatod meg.Nem jó dolog ilyenekkel szarakodni,meg is vakulhatsz.

Nekem világos szemem van,néha kék,néha zöld,nagyon szeretem,de ha barna lenne,akkor annak örülnék.Örülj neki hogy látsz vele akármilyen színű is,hány vak ember mit nem adna hogy lásson,egy fikarcnyit se érdekelné őket a szín...

A kontaktlencsét nem ajánlom,van egy ismerősöm akinek nagyon sötétbarna szeme van,vett kék kontaktlencsét,de annyira mű színe van hogy kilométerekről ordít,jól le is oltották miatta.Kb mint a gyakorikérdések fejléce.Kékből könnyű barnát csinálni,de barnából sose lesz szép kék.Ugyanolyan mint a hajfestés,világosból könnyebb sötétet,mint fordítva.

Próbáld meg elfogadni magad,ez legyen a legkisebb bajod.

2012. júl. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? Kék szeműből és zöldből is rengeteg van! Csak kontaklencsével tudsz rajta változtatni,de reméljük egyszer elmúlik ez a hülyeséged
2012. júl. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Igen, van ilyen műtét de Magyarországon nem alkalmazzák. Egyszer olvastam egy lányról, aki 20 évesen gondolkozott így barna szeméről. Szerencséjére egyik ismerőse plasztikai sebész volt és megoldotta neki a problémát. A műtét jól sikerült, a lánynak gyönyörű tengerkék szeme lett, de azóta sajnos semmit sem lát vele.

egyébként attól függően hogy a szemed milyen színű kül. szintű a pigmenttartalma. Az ilyen műtéteknél vagy pigmentet vonnak el, vagy hozzáadnak.

Szerintem örülj neki hogy jó szemed van és látsz is vele. Hidd el, rengeteg ember a fél kezét odaadná a te "közönséges" barna szemedért is.

2012. júl. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
Hát te hülye vagy teljesen már bocs... Nekem sötétbarna szemem van és imádom soha nem akartam kéket vagy zöldet.. Tudod te mennyi fiú odavan a barna szemért ? Olyan szépen ki lehet emelni... Törődj bele , hogy ez van és próbáld meg megszeretni. A barna szem is gyönyörű tud lenni ahogyan bármilyen másik szemszín is
2012. júl. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Na jó! Maradok barna nem akarnék megvakulni! :D
2012. júl. 21. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!