Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy kell úgy leborotválni a...

Hogy kell úgy leborotválni a p*ncimat, hogy ne legyenek ilyen piros pöttyök?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit csináltam rosszul, de a bikinivonalamon tiszta piros pötty lett :S 16/L
2012. júl. 21. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Régebben nekem is voltak, máig nem tudom, mitől. Aztán elmúltak, nyilván a technikám és az alkalmazott eszközökön is változtattam, biztos valamelyiktől. Most úgy csinálom, hogy Gilette habot használok, óvatosan, finoman, nem tépő mozdulatokkal borotválom le, a szőrnövéssel ellentétes irányban. Alaposan lemosom a habot, szőrt, majd megmosakodom intim mosakodóval. Utána be szoktam kenni a szeméremdombom és a bikinivonalam testápolóval. Nagyon finom, puha tapintást, sima bőrfelületet kapok eredményként. Próbáld ki :) Egyébként megkérdezhetem, te most hogy, mivel csinálod?

19L

2012. júl. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Nincs Gibette habom de majd veszek:) Most egyszerűen borotvával, minden más nélkül. Biztos ez a baj.
2012. júl. 22. 10:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, valószínű :) Sok sikert a továbbiakban!
2012. júl. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2012. júl. 23. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!