Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 152 centihez 27-28as nadrágmér...

152 centihez 27-28as nadrágméret.! Sok igaz?

Figyelt kérdés

Pontosan ebben vagyok most, és eléggé dagadtnak érzem magam. A többi ennyi idős lánynak, 24-25ös méretei vannak, még +10 centivel is!

Barátnőm is 165centivel 31-es nadrágmérettel.

Soknak tűnik, vagy még csak húsinak?


2012. júl. 22. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:

ezt így kép nélkül nem nagyon lehet megmondani, de az alacsonyabb csajok általában kicsit husisabbak, vagy annak tűnnek a méreteik miatt, de szerintem nagyon jól áll nekik.


( és természetesen vannak az alacsony lányok között is nagyon vékonyak, ezt nem sértésnek írtam kedves mindenbe belekötő lepontozók)


hány kiló vagy amúgy?

2012. júl. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez aranyos válasz volt és jól esett.!:)


egyébként régen méretkeztem, mert fogyóztam is egy ideig, de utoljára: 50 kiló voltam.

Fogytam fél kilót, és ez itt megállt:D:)

2012. júl. 22. 12:52
 3/8 A kérdező kommentje:
De még szeretnék legalább 5 kilót.!
2012. júl. 22. 12:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát, én 160 cm-hez vagyok 49 kg, illetva ma amikor megmértem már 48 voltam. Így is 27-est hordok, a csípőcsontom miatt. Nem hiszem, hogy valaha is bele fogok férni a 25-be, ahhoz le kellene faragni a csontot. Ám van olyan nadrágom, ami 26os, és jó rám, szóval ez a naci gyártójától is nagyban függ, meg h mennyi elasztin van benne, mennyire nyúlik..
2012. júl. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát nem tudom én 170 cm vagyok és nekem 26-os kell és én sem vagyok csont és bőr.
2012. júl. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem.

Én 24éves vagyok 155cm meg 45 kg és 28 as nadrágméretet hordok, szerintem meg normális, de neked kell jol érezni benne magad!!!

2012. júl. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
meg ugye ha kifejezetten homokóra alkatod van, akkor a csípőd ugye szélesebb, és azért is kelhet nagyobb naci. de szerintem ez egész jó méret így.
2012. júl. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor köszönöm szépen=) Annyira akkor még sem vagyok talán dagadt. Gyomrom van, a csípőm normális, és úgy még a combom vastagabb.
2012. júl. 22. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!