Jó kis program?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy program próbaverzióját a netről, és rögtön ki is próbáltam saját magamon. Hát mondhatom szebb lettem az átalakítás után. Nektek mi a véleményetek? Megvegyem? :D


[link]



2012. júl. 22. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
és ez mire lenne jó?
2012. júl. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát elvileg "szebbé" varázsol...


[link]

2012. júl. 22. 18:08
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát szerintem kis tehetséggel ingyenes programokkal is lehet képet szerkeszteni pl Gimp.

Amennyi változást én látok a két kép között... nos annyit szerintem még az office képszerkesztőjével is meg lehet csinálni. Állítod kicsit a középtónust, kis kontrasztmódosítás, fényerő hangyányit fel és kész.

Én tuti nem adnék ki ezért pénzt. :D

2012. júl. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én amiatt tartom feleslegesnek mert élőben ettől még ugyanolyan maradsz.... és nem az a lényeg élőben milyen vagy?
2012. júl. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
csinélhatsz Te magadból gyönyörű bőrű szabáloys orru arcu stb.. valakit fotón de attól még szemtől szemben nem leszel szebb.
2012. júl. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de milyen kövér arcom lett a másodikon xD
2012. júl. 22. 18:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Néztem is, hogy miért akarnád megvenni, amikor nem hogy szebb lettel, hanem ducibb arcú.
2012. júl. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az elsőn sokkal szebb :)
2012. júl. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :) az első az eredeti kép.
2012. júl. 23. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!