Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék csináltatni köldök...

Szeretnék csináltatni köldök piercinget szeptemberbe 20. szülinapom előtt vagy után. Csak nem tudom hogy így lehet-e? Pár éve volt a köldökömben ilyen fehér darabka. Az orvos azt mondta hogy fertőzés pedig nem is voltam akkor strandon.

Figyelt kérdés
Azóta már többször előjött. Kb. 3 éve voltam ezzel megint dokihoz (már 5 éve új orvos van) ő is írt fel ilyen ecsetelő vmit meg krémet. De azóta is van a köldökömben. (Mindennap kétszer fürdök szóval nem tisztálkodási probléma). Így szerintetek csináltassak vagy egyáltalán csináltathatok? Nem lesz bajom tőle? Plusz arra vagyok kíváncsi hogy nagyon fáj? Utána tényleg vagy 2 napig alig bír menni az ember? Ha rendesen ápolom (70%-os alcohol 3*4*, Baneocin, Betadin és Kamilla tea) akkor nem lesz probléma? Az a baj hogy eléggé félek a fájdalomtől, kicsit nehezen bírom. De leakarom győzni és ez lenne úgymond az első lépés ehhez. Meg már vagy 1 éve nagyon szeretném. És végül az igaz hogy utána az ember néha nehezen tud pisilni meg fáj mikor pisil? Ezt hallottam hogy befolyásolhatja.

2012. júl. 22. 19:03
 1/4 Kaarooliinaa válasza:
sajnos azt nem tudom hogy így lehet e csináltatni de nem fáj annyira én is akarok csináltatni tavaly már egyszer átbökték csak bepánikoltam és abbahagytuk a piercing betételét .egyébként 70 % os alkohollal ha kezeled rendbe jössz és tudni fogsz pisilni és mozogni mert csak a hasa fog kicsit égni 2-3 nap ha hozzáérsz után mintegy seb... anyukám ezzel foglalkozik :) onnan tudom remélem segítettem és sztem lehet köldök p.de kérd ki az orvos véleményét
2012. júl. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké, köszi szépen! :)
2012. júl. 22. 20:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom lenne e bajod tőle. De azt hol hallottad h 2 napig alig bírsz menni meg nehezen pisilsz? ez tök hülyeség szerintem. legalábbis nekem semmi ilyen problémám nem volt. miután megcsinálták rá 5 percre biciklire ültem és mentem a dolgomra. nem műtét ez. Egyébként nem fáj nagyon,én rosszabbra számítottam. Utána húzódik kicsit, meg érzékeny pár napig de ennyi. Szerintem kérd ki a doki véleményét. hogy lehet e abból gond, ha megcsináltatod.
2012. júl. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Mondj el mindent a piercingesnek ő majd válaszol.

Nem fáj, ne félj :)

2012. júl. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!