Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a thai masszázs lényege?...

Mi a thai masszázs lényege? Kinek milyen tapasztalata van ezzel kapcsolatban? Mennyibe kerülhet? Igaz, hogy nem is a masszázson van a hangsúly, hanem egyéb szolgáltatásokon?

Figyelt kérdés
Személyes vélemény, tapasztalat, vagy szakvélemény, minden jöhet!
2012. júl. 23. 15:04
 1/5 anonim válasza:
100%
Én nagyon szeretem a Thai masszázst, mert azon felül, hogy a testet regenerálja meg is nyugtat. Hallottam már én is róla, hogy különféle extrákat is nyújtanak, de én még nem találkoztam vele. Az ár ahova én járok 5-10ezer Ft. attól függ, hogy milyen masszázst szeretnél. Még annyit, hogy eléggé hátfájós voltam és teljesen eltűnt.
2012. aug. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

A thai masszázs egy alternatív keleti masszázs fajta. Sokban eltér a nyugati masszázsoktól mind elméletben, mind gyakorlatban. Pl a földön végzik egy matracon, ruhában. A masszőr a teljes testsúlyát használja az izmai helyett, akupresszúrás (ujjnyomásos) kezelést végez a főbb energia vonalakon valamint kimozgatásos elemeket hogy oldja az ízületi feszültséget. Hatása stresszoldó, méregtelenítő, immunerősítő, oldja az izmok és ízületek merevségét, frissítő, serkentő hatású. Rengeteg betegség mellé javallot kiegészítő terápiaként.

Egyéb szolgáltatás alatt nem tudom mit értesz, de ha "kényeztető jellegűre" gondolsz akkor ne thai masszőrhöz menj, hanem erotikusra....


üdv:egy thai masszőr

vadoczy@gmail.com

2014. aug. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Az eredeti thai masszázs kezelés enyhíti fáradtságát, csillapítja fájdalmát és segít visszaszerezni frissességét. Serkenti, nyugtatja a lelket és a testet.


Javítja a nyirokkeringést és a vérkeringést, elősegítve a szervezet méregtelenítését.


Stimulálja a vegetatív idegrendszert, a belső szerveket. Az érzéssel végzett nyújtások és húzások oldják az izmok és az ízületek merevségét, feszültségét, növelik a test rugalmasságát.


Thai masszázs kezelés után frissnek és ruganyosnak érezzük magunkat. Érezhető, mennyivel könnyebben mozgunk! Izmaink merevsége, betokozódása megszűnik.

2017. márc. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%

Az extra úgy van kérem szépen, hogy ha egy óra teljes masszázst kérsz, akkor a masszázs vége felé ajánlja fel, hogy +összeg ellenében, amit ott a helyszínen azonnal oda kell adni (nem a recepción) rátér a lényegre!


Tehát: Ha 18év alatti vagy, most fogd be a füled:

8500ft masszázs

+10.000 kézimunka

+20.000 szájmunka

2019. okt. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Jobban jàrsz ha magadnak kivered
2020. aug. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!