Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok mennyire tartotok...

Lányok mennyire tartotok visszataszítónak egy kövér fiút? Mit gondoltok amikor előttetek elmegy?

Figyelt kérdés
Tényleg kövérekre gondolok, 100-150 kg emberekre.

2012. júl. 23. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Hát.. ha előttem elmegy, különösebben nem foglalkoztat. Viszont ha egy ágyjelenetre gondolok, mondjuk hogy Ő van felül, akkor elkap a röhögőgörcs.
2012. júl. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon. Én undorodok tőlük.
2012. júl. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sajnálatot érzek ha elmegy előttem. Arra gondolok, hogy biztos nem poénból ekkora és nyilván nem érzi jól magát így. Nem tartom visszataszítónak.
2012. júl. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmit se gondolok leginkább átnézek embereken max. ha látok egy helyes fiút azt mondom magamban , hogy mennyire helyes és ennyi.

Van egy nem túl vékony ismerősöm aki max. azért nem fog barátnőt találni mert túl nagy a szája .:D Amúgy tökre bírom az arcát.

2012. júl. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmit. De valóban ha ágyjelentre gondolok undorító. :D
2012. júl. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kövezzetek meg, de néha szomorúságot érzek. Szomorú, hogy vannak akik az ételben találják meg a boldogságot/biztonságot/megnyugvást miközben annyi csodálatos dolog van a világon. És itt most tényleg a nagyon túlsúlyosakra gondolok.

Másrészt meg bosszantó is kicsit, hogy férfi létére adjon magára. Mert bár lehet maradian gondolkodom, de ő a férfi. A férfi legyen erős és határozott kiállású és ne +sok 10 kiló felesleg legyen rajta. Persze arányok kérdése minden..

2015. aug. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!