Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez most csak valami vicc? O_o...

Ez most csak valami vicc? O_o (képésatöbbi. )

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__31..

Nem én tettem fel a képet, de a "dagadt" címszó alatt nézegettem kérdéseket és megláttam ezt.

www.kepfeltoltes.hu/111004/F_nyk_p-0322_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ez a kép, amit a kérdező feltöltött. Szerintem ez teljesen normális, sőt tök jó alak.

Erre jönnek, hogy "Hát azért van rajtad nem is kevés :/ Sztem igen, kövér vagy valamennyire." meg hogy vastag a karja, nagy a hasa, stb. (fennt a kérdés, olvassátok el)

Ezek az emberek BETEGEK?????!!!!!

Komolyan mondom, mindet fejbe kéne lőni puskával, akik ilyet irogatnak? Mi a f.szért az a szép, hogy ha egy lány 30 kg vasággyal? Ez tényleg olyan vonzó? ( [link]

Hogy olyan mint egy 10 éves fiú? Valaki feltette a kérdést, hogy 170 cm meg 60 kiló vagy mennyi, és elkezdik hogy fogyjon le 53-55 kilóra. KOmolyan mondom, ezek észnél vannak?

Rosszul vagyok ettől az anorexiás világtól.



2012. júl. 23. 16:08
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Bocs a hosszú szövegért, és a kiakadásomért, de felháborítónak tartom, komolyan...

És nem azt mondom hogy a dagadt csajok milyen szépek meg minden ( [link] ezt egyátalán nem tartom vonzónak.

De kéremszépen, egy átlagos, csinos alkatú lány le kövérezni? Ez valami vicc...

2012. júl. 23. 16:10
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel a lánnyal nincs semmi baj. Teljesen normál alkatúnak tűnik. Én husis vagyok, még nem kövér kategória, de akkor rám mit szólnának, ha ő ássa el magát? :D Én úgy vagyok vele, hogy próbálok tenni azért, hogy fogyjak, ha szükségesnek látom és már nem érzem jól magam a súlyom miatt, de aki viszont szeret az szeret pár plusz kilóval együtt is, és az ilyen felszínes emberek véleményét pedig nem tartom semmire sem :) Amúgy kedves kérdező, egyetértek.. szomorú, hogy a fiatal lányoknak, kislányoknak az a követendő norma, hogy minél soványabbnak kell lenni.
2012. júl. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerü a válasz mindenki megakar bántani mindenkit:( (DIREKT),hogy fájjon neki.A nök többsége pedig féltékeny:) 20/l
2012. júl. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
Hát nem tudom, sztem csak el kéne fogadnod, hogy másnak más a véleménye és bár való igaz, hogy mostanában egyre több vélemény születik azzal kapcsolatban, hogy a nagyon vékony lányok a szépek, de ettől függetlenül még a 'fejbe kéne lőni puskával'-szöveg nagyon szánalmas, és csak magadat minősíted ezzel. Mindenkinek saját ízlése van.
2012. júl. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Mert felszínesek az emberek, és szeretik bántani egymás, ezt élvezik.


A másik dolog a média. Telebeszélik az emberek fejét, hogy aki több mint 45 kg az már kövér. Ez van a címlapokon, a tvben mindenhol. Pedig csak fotóbolt az egész, kamu és hazugság. Általában azok gondolják kövérnek a képen látható lányt akik CKMen és Playboyon nőttek fel. Szerintem nincs baj az alakjával, tök átlagos formás alak.

2012. júl. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%

És ezzel a képpel mi bajod? [link]

Aki dagadt az nem lehet szép? És aki sovány az sem? Atya isten, mindössze annyi dolga lenne az embereknek, hogy elfogadják a másikat úgy ahogy van, vagy akkor legalább nem kritizálni. A legjobb tényleg az arany középút lenne, de nem lehet mindenki egyforma. Nincs olyan ember aki ne lenne szerethető... és nem külsőségek alapján kéne megítélni mindenkit. Aki dagadt az lusta, aki sovány az anorexiás, vagy divatkövető hülyepics@ -.-" Most az a trend hogy soványak legyenek az emberek, ÉS? Semmi sem kötelező, és aki meg képes ennyire a média szennyébe belefulladni, és mindent megkajál, az esküszöm megérdemli. Mellesleg sovány(abb)nak lenni nem egészségtelen, míg kövérnek lenni (általában) az(pl 50kg/170cm ill 90kg/170cm).

2012. júl. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek (kiv. #5) ment a zöld mancs. Annak pedig külön örülö, hogy nem vagyok a véleményemmel egyedül. :)

Most a kedves 5.-hez szeretnék szólni...

Szándékosan azért irtam oda, hogy nem tartom szépnek a kövéreket, mert tudtam, hogy akkor azért lesz a felháborodás, mert én a kövéreket védem. Most pedig ezért kapom a letolást...

Gondolom te is duci vagy, ezért vetted igy a szivedre. Én nem arról beszéltem, hogy aki kövér, vagy aki vékony az nem lehet szép. Hanem arról, hogy egyesek a teljesen normális alkatúakat ledagadtozzák és, hogy ma ár mindenkitől szinte elvárják, hogy vékony legyen. Máskor olvasd el a kérdést, és arra válaszolj! Köszi...

2012. júl. 23. 18:10
 8/19 anonim ***** válasza:

ha rám célzol 5 ös válaszolóként akkor felkérlek hogy olvasd el mégegyszer, az amúgy 6 os választ. nem védek senkit. csak a kritizációt hagyhatnád el. a soványaknak sem esik jól, a kövéreknek sem esik jól. a kislánynak pedig ha az anyja lennék kitépném minden pajuszát hogy ilyen képet kirak magáról. na őt aztán tényleg nem kéne véleményezni mert néz ki 14 nek (talán sokat mondok) és 3 év múlva ördög tudja hogy fog mutatni. biztos csúfolták a játszótéren hogy dagadt, erre kirak ide a pedofiloknak képeket.


egy amúgy vékony lány...

2012. júl. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Nem csak Te vagy ezen kiakadva, hanem én is. Az agyam tudnám eldobni, mikor egy olyan lányra mondják, vagy a lány mondja magára, hogy kövér, vagy van rajta mit ledolgozni, akinek teljesen normális alakja van, vagy éppen hogy csak a csontjai nem látszanak. Aztán meg csodálkoznak miért van annyi anorexiás lány!
2012. júl. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem csodálkozik, hogy miért van ennyi anorexiás lány. Mindenki tudja, hogy a média miatt.
2012. júl. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!