Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Olyan cikinek érzem hogy...

Olyan cikinek érzem hogy kicsi a cicim és még meg se jött! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Minden oszztálytársamnak (mármint a lányoknak) nagyobb mint nekem és a nagyrészének már meg is jött! Nekem még csak pici a cicim! És annyira ciki...

13/L



2012. júl. 24. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Majd neked is megfog jönni,mikor itt az ideje,és a melled is elkezd majd nőni,nyugi :)
2012. júl. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Emily95 ***** válasza:

Jaj ne aggódj emiatt a lényeg hogy érezd jól magad a bőrödben. Ha nem vagy megelégedve magaddal azt mindenki megérzi és az nem jó. Legyél büszke hogy kicsi. És őszintén szólva örülj addig míg meg nem jön mert annyira nem jó dolog a menstruáció szerintem :) Fel a fejjel csajszi. Lehet hogy 2 év múlva neked lesz a legnagyobb :) Egy tanács. Ne fogyózz mert avval leadod. Nekem 80/b-s mellem volt elkezdtem kondizni meg fogyózni most 75/B-s szóval felejtsd el a fogyókúrát és egyél nehéz kajákat. Mondjuk ne hamburgert ami tök egészségtelen. Otthon süss magadnak sültkrumplit. Reggelire jó nagy melegszendvics de 18:00 után ne egyél így tartod meg a szép alakod :) ha van kérdésed írj privit :)


16/L

2012. júl. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. júl. 24. 15:10
 4/9 rémuralom ***** válasza:
Nézz körül a rokonságban. Ha mind apai, mind anyai ágon szép nagy keblekkel büszkélkednek nőrokonaid, akkor csak várj türelmesen, mert neked a tiéd sem marad meg laposan.
2012. júl. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mindenki más ütemben fejlődik, erről nem tehetsz és nem is befolyásolhatod, ezért ne érezd cikinek! ;)


Emily95!


Csak halkan súgom, ha 80/B-s melltartóról 75/B-sre váltottál, az csak annyit tesz, hogy a hátad lett kisebb, a melled arányaiban nem változott. ;) A szám a melled alatti körméretet jelenti, a betű (azaz a kosárméret) adja a melled tényleges méretét.

Tehát TE jól jártál!


Egyébként igaz, fogyókúrával mellből is veszthet az ember. Mint én: 75/C-ről 70/A-ra (azaz nem csak a hátam, a mellem is összement).

2012. júl. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jajj ne várd hogy megjöjjön. Nekem is 13 évesen jött m eg először. Első mondatom az volt "jajj ne". Szerintem ebből rá lehet jönni hogy ez nem egy jó dolog. Én azt sem bántam volna ha 15 évesen jött volna meg.

A melled miatt meg majd akkor aggódj ha 16 évesén is ekkora, de addigra megnő hidd el :)

2012. júl. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, nekem is mindig ezt mondták, anyunak, nagyiméknak mindenkinek nagyok, fiatalkorukban is az volt pedig vékonyak voltak, én meg tök lapos vagyok, deszka, 21évesen, ez van.

Mit lehet mondani egy ilyen kérdésre? Ez van! Tök szar dolog, de bele kell nyugodni. vagy később sebész. amit javasolnék későbbre: minimálisan push-up-olt melltartó, hogy picit domborodjon, de ne add be nekik sok szivaccsal hogy nagy van,mert ha lesz egy közös fürdőzés, vagy évekkel később pasidolog, akkor jön a kellemetlen vetkőzés..

2012. júl. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha ennyire zavar tömd ki. XD
2012. júl. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ez nem ciki :))

12 vagyok , pont ellenkezőleg veled... Szerintem az ciki ha valakinek 12 évesen megvan és nagy a melle... XD nem kell arra annyit várni , egy év alatt nagyokat tud nőni

2012. júl. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!