Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Friss tetoválást be kell...

Friss tetoválást be kell fóliázni éjszaka?

Figyelt kérdés
Megtettem sajnos és reggelre olyan volt,mintha "megizzadt" volna,csak feketén.:( remélem nem ártottam nagyon nagyot ezzel....Szerintetek?
2012. júl. 25. 07:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a csaj aki csinálta a tetoválásom hogy eszembe se jusson a fóliázás. Mert nem tud tőle levegőzni a bőröm és így könnyen elfertőződhet a friss tetoválás. Csak gézlapot tettem rá, miután bekrémeztem.
2012. júl. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
persze, nehogy levedd a fóliát, még egy hétig kb folyamatosan hagyd rajta, különben nagyon csúnya lesz, igen, az első éjszaka kijön a felesleges festék, azért tűnt furának, mosd le langyos vízzel óvatosan, itasd fel, kend be vékony rétegben bepantennel, ezt 4-5 óránként kell csinálni az első héten, de gondolom elmondták a szalonban is...
2012. júl. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem fóliáztam a fekete tetoválásom és mégsem kopott ki. Szép fekete maradt. És gyorsan is gyógyult.
2012. júl. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták (de adott is róla papírt), hogy legjobb ha tiszta környezetben hagyom szabadon,de ágyban mégiscsak lehet pl hajszál vagy szõr és forgolódok. Mindenesetre leöblitettem és bekentem,jól nêz ki. Köszi a válaszokat. :)
2012. júl. 25. 09:39
 5/7 Dorka970614 ***** válasza:

Szerintem ne fóliázd éjszakára. Ez a tiszta környezet nem egy hajszálra értendő....pl. napközben is simán ráhullik egy hajszál/szőrszál rövidnaciba..és, ha befóliázod akkor nem tud levegőzni könnyebben elfertőzödhet! Napközbe fóliázd, de éjszakára ne..!

15/L(egy ismerősöm tetováló és ő mondta.:))

2012. júl. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,ment a zöld kéz :)
2012. júl. 25. 10:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Te jó ég! Ennyi hülye embert! A 2. válaszolónak van igaza, bár nem kell egy hétig fóliázni, csak 3-4 napig, és tényleg 3-4 óránként cserélni! Bő, hideg vízzel lemosni, szárazra törölni, vékonyan bekenni, majd fóliázni! Mivel sebről van szó, váladékozik, így NE tegyél rá gézt, mert beleszárad, és rengeteget ártasz vele magadnak! Ne áztasd és ne napoztasd a friss tetkót! Ha már nem fóliázod, akkor is vékonyan kenegesd testápolóval!
2012. júl. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!