Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha valakinek tetkója van, nem...

Ha valakinek tetkója van, nem veszik fel mindenhova dolgozni?

Figyelt kérdés
Elsősorban a jobb munkákra gondoltam.(pl nem takarítónő)
2012. júl. 25. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, előfordulhat, ha olyan helyen van, ahol látható netán. Ha van két jelölt egy magasabb pozicióra, ugyan azzal a kvalitásokkal, akkor tuti hogy azt veszik fel, akinek nincs, vagy nem látszik.
2012. júl. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, pl. ügyvédjelöltnek se nagyon, ha látható helyen van, meg még biztos sok más ilyesmi munka is van, de én ezt ismerem.
2012. júl. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Látható helyen lévő tetkóval valóban ki is esel kapásból. Elég szarban lesz a sok nagyon bölcs 15-16 éves, aki a kezére, csuklójára, ujjaira tetováltatott, mert divat pl.

Elsősorban olyan munkakörnél kizáró ok, ahol emberekkel dolgozol. Pl. rendőrségen régebben abszolút kizáró körülmény volt (most nem tudom). Persze versenyszférában pl. a főnökön múlik.

Ha mondjuk a hátadon van egy tetkó, az persze senkit nem érdekel, mivel sanszos, hogy soha nem is tudják meg. :D

2012. júl. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A multiknak, nagy nevű cégeknek, bankoknak fontos, hogy eleganciát, megbízhatóságot, komolyságot sugározzon minden, ami velük kapcsolatos. Iszonyat pénzeket fektetnek arculattervezésbe, marketingbe. Érthető, ha nem hagyják ezt lerombolni fültágítós, tetovált vagy bármilyen más módon "nem képbe illő" kinézetű alkalmazottak által. Egyszóval igen, nagyon sok helyen nagyon is számít, és kizáró ok is lehet akár. Ha nem is nyíltan, de figyelembe veszik az interjún.
2012. júl. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem mára már nagyon is elfogadott dologgá vált a tetoválás, piercing viselése, nem tudsz végigmenni úgy az utcán hogy ne látnál legalább 3 emberen.a legtöbb helyen már elfogadott szerintem,bár akad még olyan hely ahol nem nézik jó szemmel
2012. júl. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, sok a tetovált ember, ezt senki nem vitatja. De hidd el, egy 30-50-100 éve jól működő, patinás és jó nevű cég tesz magasról, hogy sok hülye tetováltatja magát: megteheti, és meg is teszi, hogy nem veszi fel őket.
2012. júl. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!