Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szemüvegesek! Hogy tudod...

Szemüvegesek! Hogy tudod tisztán tartani a lencsét?

Figyelt kérdés
Én ha megtörlöm, egy óra múlva már piszkos is, minden rámegy, ujjnyomok, stb... mikroszálasom meg spraym is van hozzá, de nem tartós, minden apróság meglátszik rajta.
2012. júl. 25. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyon koszos, akkor samponnal és vizzel jól átmosom, letísztitom szemüveg törlővel és tökéletes :)
2012. júl. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én mosogatószerrel szoktam :D A samponok zömében van balzsam is, és nem olyan jó utána. :D

De sajnos az is csak kis ideig tart, jah. :( Hát én törölgetem szorgosan, és majd meghalok, ha valahova nem viszem véletlen azt a hülye kendőt! ><

Legjobb megoldás erre a műtét vagy a kontaktlencse sztem. :S

2012. júl. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A spray csak ront a helyzeten, felejtsd el!


Sima, nem súrolós mosogatószerrel kell elmosni a lencséket, leöblíteni vízzel, és utána át sem kell már törölni.

2012. júl. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!