Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van még olyan, akinek bejönnek...

Van még olyan, akinek bejönnek a vékony lányok?

Figyelt kérdés

Egyre többször olvasom itt, hogy túlsúlyos embereknek is azt mondják, hogy ne fogyj le, igy vagy szép, meg, hogy, milyen undoritó már, ha az embernek kilátszik a csipőcsontja, meg csak az a jó, ha van mit rajta fogni...Miért ne lehetne egy vékony lányon is fogni való? Annak is van popsija meg melle és lehetnek neki szép lábai.

Komolyan mondom, minél többet olvasom ezt az oldalt, anál jobban elbizonytalanodom! Ennyire csűnya lenne a vékonyság?


2012. júl. 25. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak az irigyek mondják, hidd el. A vékonyak a kelendőbbek még mindig ne aggódj :) és szerintem meg az a csúnya ha valaki kövér. A kövérek nem csinosak plusz ha lefogynak lógni fog a bőrük striaik lesznek...gusztustalan
2012. júl. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
91%
Persze hogy vannak olyanok akiknek bejönnek a vékony lányok!!! A kövéreket meg nem kell gusztustalanozni, ők is lehetnek szépek (példa: Adele sem 35 kiló, és még sem csúnya)... -.- Persze, egy vékony lány sokkal szebb, mert a lába is vékonyabb, a hasa lapos, a popsija feszes. Azokat nem szeretik a pasik, akik anorexiásak, annyira kilátszik a csontjuk, mert az nem is szép. Ezt ne téveszd össze a vékonysággal :)
2012. júl. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más az ízlése, több millióaknak bejönnek a vékony lányok.

Most azért, mert itt valaki azt írta, hogy neki nem jött be, az semmit sem jelent.

2012. júl. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Sajnálom, nem hangsúlyoztam, hogy nem anorexiásra gondolok, csak egészségesen karcsúra.


Utolsó válaszoló, nem egy-két ember irta azt, hogy nem jön be neki, hanem egy csomó legusztustalanozta

2012. júl. 25. 11:44
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is sokat agyalok ezen..modell alkatom van és bár nagyon sokan megbámulnak - lányok csúnyán, pasik utánam néznek.. - mégse nagyon szólítanak le. Ilyenkor mindig azon kezdek el kattogni, hogy vmi negatív dolog miatt bámulnak. Ezért nem is érdekel ha van egy alig csak általam látható minimális pocakom, mert már unom, hogy megfeleljek az elvileg ideálnak, amit már azt sem tudok mi. :/

egyik társkereső oldalon pl "8419 igen-nem megjelenésből 947 embernek jössz be" Szóval kb minden 9. pasinak bejövök. Ez alapján gyanítom még "van igény" a vékony lányokra. De én komolyan nem tudok mi kell nekik.

2012. júl. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem az alakat, hanem az ember maga mérvadó.

Az én túlsúlyommal már sok nő elbujdokolt volna, én mégis boldog párkapcsolatban élek, nemhogy szégyenlem magam.


Vékonyaknál is ez a helyzet. Te számítasz. Ha olyan a megjelenésed, akkor kezdeményeznek nálad is.


És azért szép a világ, mert mindenkinek más tetszik :)

2012. júl. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én szerintem a pasik 99%-ának a majdnem vagy anorexiás vékonyságú lányok jönnek be. Van ugyan barátom, másfél éve, de az alakom miatt rengeteg gátlásom van még így is. Körte alkat vagyok(pici váll vékonyabb kar, kiborítóan széles csípőcsont és vastag combcsont), pedig már kilóg a bordám és a csípőcsontom is de még mindig nem fogadtam el. Amíg minden egyes "párna" el nem tűnik rólam, nem is fogom azt hiszem. Megkeseríti az életem. És minél többet olvasom ezt az oldalt, annál inkább rájövök, hogy "Sosem lehetsz elég vékony".... Pont az ellenkezőjét tapasztalom, mint te. :/
2012. júl. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%

hiyarant:


Szerintem az anorexiások nem jönnek be senkinek.

Plusz hiába vékony valaki, ha mellé tök lapos, stb. Duci is lehet jó alakú, ha szép idomai vannak.

Nekem ha nem lenne ekkora mellem (amúgy nem nagy, de van ott vmi..), és nem lenne olyan popóm amilyen van, szerintem nem bámulnának meg, mert csupán egy deszka lennék és nem segítene rajtam a hosszú combom sem.

Mindenkinek a lehetőségeihez mérten kell olyan alakot felépítenie amilyennel ki tud békülni. Ahol a torna/diéta v épp hízás nem segít ott pedig segítenek a jól kiválasztott ruhák.

És nem másnak kell megfelelni hanem magadnak, mert különben megzavarodsz. Neked még barátod is van, mit agyalsz ezen? Én szinte teljes mértékben elégedett vagyok a testemmel, és sokan irigyelnek is, még sincs barátom. Hiába vagyok csinos és talán még szép is, ha rá van írva a fejemre, hogy sz_r az életem és rohadt magányos vagyok, mert ezzel csak taszítom a pasikat.

Szóval örülj annak, hogy van valakid és fogadd el magad ahelyett, hogy anorexiást faragnál magadból, ami NEM NÉZ KI JÓL.

2012. júl. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A véknyak nem tetszenek, csak a normál testalkatúak.
2012. júl. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Vannak, akiknek az anorexiások tetszenek, vannak, akiknek a karcsú nők, vannak, akiknek a formásak, vannak, akiknek a ducik és vannak, akiknek a túlsúlyosak. Ez egyéni kérdés. Én pédául pici vagyok és eléggé kerek. (Viszont izmos vagyok és egyáltalán nem löttyedt. A combomon van emegnyúlt bőr, mert egy betegség miatt nagyon sokat fogytam rövid idő alatt.) Vagy talán nem is. Van aki szerint igen, van aki szerint nem. Nem mondom, hogy nem foglalkoztat a súlyom, sőt, nagyon is. De már beleuntam, hogy mindig mások elképzeléseinek akarok megfelelni, mert sosem leszek jó mindenkinek.
2012. júl. 26. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!