Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy fekete ruhát át lehet...

Egy fekete ruhát át lehet festeni textilfestékkel?

Figyelt kérdés
Régebben vettem egy fekete, egyszerű kis ruhácskát, amit nyáron is szeretnék hordani, de túl sötétnek találom. Ha világosabb festékkel nekiesek, akkor be fogja fogni? Vagy előtte fehérítsem ki mondjuk hypóval? Érdemes belekezdeni egyáltalán?
2012. júl. 25. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes belekezdeni. Feketét nem tudsz befesteni, mert világosítani kéne előtte, a hipó viszont nagyon roncsolja az anyagot. De amúgy is csak pamutot lehet festeni, mert a műszálas cuccokat nem fogja be a ruhafesték. Másrészt a hipó sárgít is, és az sem kizárt, hogy foltos lenne. Szerintem ne tedd tönkre. Én sokszor festettem már ruhát, szóval van ebben tapasztalatom.
2012. júl. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. júl. 29. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!