Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok, ha discoba mentek egy...

Csajok, ha discoba mentek egy olyan ruhába, hogy nincsen zsebetek, akkor hova rakjátok a cuccaitokat? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Pl a ruhatárjegyet, a pénzt, stb. Hétvégén bulizni megyek egy zseb nélküli ruhába, de a táskámat nem akarom 5 órán át tartogatni, miközben táncolok. Mit tehetnék? Pénzt, meg az ilyen fontosabb dolgokat mindenféleképp magamnál szeretném tartani.
2009. júl. 16. 21:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Nővéremnek is úgy lopták el,hogy amikor táncolt,akkor letette az asztalra. benne volt a pénz és minden.

szerintem zsebesbe menjél... nem tudok jobbat!

2009. júl. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Én ilyenkor egy egyszínű övtáskába pakolok, az nem zavar tánc közben :)
2009. júl. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

De jó,hogy mondtad,mert jöv7en én is ruciban megyek,zsebtelenben:DMár olyan régen voltam bulizni h ez eszembe sem jutott:D


Tudom csúnya dolog,de én a cigis dobozba tettem,az nem volt gáz(nem viceroy hanem vogue:D) ha meg az nem volt akkor kistatyó,olyan mint egy övre csattolható pénztárca:D

2009. júl. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, hát nem is tudom, az övtáska nekem nem illik bele a képbe, nem menne a ruhához, de majd kitalálok valamit... lehet hogy tényleg marad a zsebes megoldás :)
2009. júl. 16. 22:32
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Általában övtáskával megyek bulizni, de ha elegánsabbra veszem, akkor egy egészen kicsi, rövidfülű retikült, amit fel tudok tenni a vállamra. engem nem szokott akadályozni a táncban. amúgy az övtáska kevésbé biztonságos, onnan elég könnyen kirabolhatnak. általában emiatt úgy csatolom fel, hogy a táskarész ne a fenekem fölött, hanem az oldalamnál legyen, ahol jobban szem előtt van.
2009. júl. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ha zsebes ruhában vagyok se paskolok bele, mert idegesít,hogy kidudorodik a mobil a pénztársa meg minden.


Beszereztem egy divatos kistáskát, abba rakok mindent és így még plusszban sminkeket is tudok vinni, mert úgyis van még hely a táskában. Ez olyan picike, kézben fogható ez nem zavaró annyira. Vagy ha úgy van mindig van ismerős, aki épp nem táncol akkor oda leteszem, hogy figyeljen rá.


Illetve ha nagyon muszáj megoldom, hogy nem viszek magammal semmit, még telefont se csak pénzt. Akkor farmert veszek fel és annak a zsebébe hajtogatom bele a pénzt :D


Amúgy ezt én sem értettem soha, hogy miért nincs erre valami megoldás még, szerintem szinte minden nő visz magával egy csomó mindent. De még a pasik is pl. telefon, kocsikulcs, pénz, óvszer :DD stb, nem tudom nekik mi kell.

2009. júl. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
igen, jó lenne valami megoldást találni erre :D de a pasik is, az összes cuccukat mindig a zsebükbe rakják, mondjuk ők szerencsések, ők szinte mindig zsebes nadrágban vannak, de mégis, hogy fér bele ennyi cucc gy picike zsebbe?... :)
2009. júl. 16. 22:57
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van direkt minitáskám bulikra.
2009. júl. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én pasi ismerőseim is táskával járkálnak :D vagy megkérnek engem, hogy rakjam el nekik a cuccokat.

Nem tudom, akiket én ismerek ugyanúgy kényesek arra, hogy kidudorodik valami a zsebből, mint én :)

Télen ha megyünk valahová akkor is vagy táskát vagy szatyrot visz mindenki, kabát zsebbe se rakunk semmit, mert akkor nem simul ránk szépen a kabát :D

Hiába, a hülyeség határtalan.


Sajnos mivel erre nincs kialakítva semmi marad az, hogy nem viszel magaddal szinte semmit, vagy mégis zsebes ruhában mész, illetve valaki mindig felügyel a táskákra és váltjátok egymást.

2009. júl. 17. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
push-up-os melltartóba bele tudod tenni, ha nincs benne a szivacs :)
2009. júl. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!