Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeptember elsején férjhez...

Szeptember elsején férjhez megy a lányom. Hogyan kell kinéznem, hogy Ő is büszke lehessen rám!? (pl. ruha).

Figyelt kérdés
Telt alkatú, 168 cm magas vagyok (nem kövér, csak hasra hízom, fenekem nem nagy, lábaimat nem szeretném mutatni, csak lapos sarkú cipőben tudok járni lábfájdalmaim miatt). Szép arcom és vörös, vállig érő hajam van. Minden segítő szándékú válaszért igen hálás lennék!

2012. júl. 28. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:

vörös hajhoz jól megy a kék szín, leginkább a sötétkék

ha nem szeretnéd mutogatni a lábat akkor vehetsz fel egy elegánsabb nadrágot egy harang vagy mell alatt húzott felsőrésszel, blúzzal

[link]

[link] (zöld)

[link]

az övet mell alá lehetne tenni és akkor eltakarja a hasad


[link]

a cipőt azt mindenképpen feketében gondoltam, mert akkor később is fel tudod venni más ruhákhoz

[link]

2012. júl. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az ötletedet, tetszik. Sötétkék felsőben én is gondolkodtam... :)
2012. júl. 29. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!