Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tudnám meggyőzni az...

Hogy tudnám meggyőzni az osztálytársaimat, arról, h nem tömöm a mellem?

Figyelt kérdés
Mindenki azt hiszi, h tömöm a melle, pedig ez nem igaz! Elgondolkodtam azon, h lehet, h ez azért van, mert az osztályból csak egy lánynak nagyobb mint nekem, de ő duci, ezért hihetik el neki. Ez engem már nagyon idegesít. Szerintetek h győzzem meg őket?

#mell #mellméret #mell kitömése
2012. júl. 28. 17:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Sehogy. A lányokkal együtt öltözöl, ők látják úgy is.

Vagy vegyél fel sportmelltartót és akkor látják majd, hogy jééé tényleg!

2012. júl. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Így van, öltözéskor a lányok látni fogják. Egyébként meg ne aggódj, csak irigyek :) Elég az, ha te ismered az adottságaid.
2012. júl. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem arra megy rá a dolog, hogy mutasd meg nekik...Ne légy buta, ne dőlj be az idegesítéseiknek.
2012. júl. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
egyébként sportmelltartót is szoktam hordani, de így sem látják be!
2012. júl. 28. 17:53
 5/14 anonim ***** válasza:
Azért, mert irigykednek!
2012. júl. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

szerintem hagyjad irigyek kész

ne foglalkozz velük

2012. júl. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Irigyek, ne foglalkozz velük
2012. júl. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
de engem ez idegesít, és mindenképp be akarom bizonyítani, h nem tömöm! /több "ne foglalkozz velük" választ nem kérnék/ köszönöm :)
2012. júl. 28. 18:04
 9/14 anonim ***** válasza:
Mivel csak látni szeretnék, íddig mondogatják, mag meg nem mutatod. Persze ettől még nem kell megmutatnod. Legjobb ellenszere, hogy nem foglalkozol velük. Egyszer elmondod, hogy nem, és kész. Nem kell állandóan bizonygatni sem. Elmondtad, kész. Ha erről beszélnek, ne reagálj rá többet. Mondjuk a másik dolog, hogy semmi közük hozzá! Ha tömnéd se tartozik rájuk!
2012. júl. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Több ne foglalkozz velük választ nem kérsz? Akkor mit tanácsoljunk? Hogy mutasd meg nekik, hogy valóban nincs? Ne foglalkozz velük, mert ha te mindig bizonygatod, hogy jaj nekem nem szivacsos, az is feltűnő. Mondd nekik, hogy higyenek amit akarnak
2012. júl. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!