Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek így jó egy portfólió?

Szerintetek így jó egy portfólió?

Figyelt kérdés
Van egy profi kamerám, de nincs hozzá fotós.Van aki megcsinálná, de nem ért a fotózáshoz. A képeket a szabadban csinálnánk természetes fényviszonyok mellett.Szerintetek így jó lehet egy portfólió? Vagy inkább egy profi fotóshoz menjek!? :)
2012. júl. 28. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Profi talán jobb lenne, de lehet hogy jó lesz így is.
2012. júl. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ha rendes modellkedéshez szánod, és nem facebookra, akkor eléggé körbe fognak röhögni, és komolyan se vesznek majd.

Még az állítólagos profi fotósok által csinált képeket is erőteljesen megkritizálják, mondjuk néhánynál meg is értem miért.

Egy profi gép még semmire nem garancia, sőt, azt tudni kell használni is. Hiába veszed meg a legdrágább festékeket, ha egyszer nem tudsz festeni, rondák lesznek a műveid, ha érted. :D

2012. júl. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Én is így gondoltam, az internetre jó lehet, de ha komolyan akarod akkor nem.

2012. júl. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem van egy fotós ismerősöm,nem tudom minek kellene a portfólió,de ha modellkedni szeretnél,az ismerősöm a te embered!!

Modellfotókat készít,akár szabadban,akár stúdióban és manager is modelleket,és az egyik modellje most Shanghai-ban (remélem jól írtam..) van.

Ha érdekel írj privit és mindent leírok ami érdekel! :))

2012. júl. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!