Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az intim tájékodon hogy oldod...

Az intim tájékodon hogy oldod meg a szőrtelenítést? A gyantára még nem szántam rá magam, borotvával félek, hogy megvágom ott, ahol nem látom. A krém vagy hab nem csípi ki, ha belemegy oda, ahova nem kéne?!

Figyelt kérdés
Ha valaki használ ilyesmit, megírni, hogy melyik vált be?

2012. júl. 29. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Én krémet használok, de persze óvatosan és kifejezetten olyant, ami a bikini vonalra való.
2012. júl. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
krémmel nagyon ovatosan mert marha erös vegyszer. Kozmetikus vagyok nem egy vendég mesélte már hogy hetekig szenvedett vele ugyanis szétmarta a nyálkahártyát. Én oda tuti nem használnám. Bárhova használod utána fontos hogy be kell kenni hogy vissza állitsd a bör PH-ját. A borotvával azért nem olyan könnyű megvágni a krém sokkal veszélyesebb.
2012. júl. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én eddig borotváltam, de most át szeretnék téri a gyantára.

Nekem a borotva is bevált, mindenhol simára tudom borotválni. Az a gond csak, hogy hamar kezd vissza nőni a szőr.

Nem kell félned, hogy megvágod magad azokon a helyeken, ahol nem látod magad. Én ki szoktam tapogatni, hogy hol a szőr, milyen irányba nő és aztán óvatosan kezdem borotválni. Néhány alkalom, gyakorlás után már könnyebben fog menni az egész folyamat:)


Bár én nem vagyok nagy szakértő, de a krémet én sem ajánlom. Mikor még a lábamon próbáltam a krémet, akkor sem szedett le minden szőrt. Szerintem az intim helyeken sem szedné le jól. Mellesleg szerintem elég macerás lehet perceken keresztül olyan pózban lenni, hogy ne kenődjön le a krém sehonnan.

2012. júl. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a borotvától kipattogott és viszketett a bőröm, a gyantát még nem próbáltam, de ezen a terülten biztos fájdalmas lehet. Ezért maradtam a krémnél.
2012. júl. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!