Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A 21. évemben vagyok én...

A 21. évemben vagyok én mindenki 17, legfeljebb 18 évesnek néz. Ez baj szerintetek?

Figyelt kérdés
Anyukám azt mondja, hogy inkább örülnöm kellene neki, és tudom, hogy ez jobb, mintha idősebbnek néznék ki, de mindig elgondolkodtat, vajon mi alapján gondolják rólam, hogy 17 vagyok? Ez főként azért zavar, mert akinek nem mondom meg a koromat, az szinte gyerekként kezel. Valamit kéne változtatnom, hogy a koromnak megfelelően nézzek ki?
2012. júl. 29. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:

én 20 éves vagyok,múltkor egy idős néni 15nek nézett,hát nem semmi.. Családunkban mindenki ilyen édesanyám 49 éves kinéz 30-35-nek,papám 83 kinéz 60-nak,apám 50 éves kinéz 40-nek,tesóm 28 aztán kinéz 22-nek :) Ez nálunk genetika,sokszor én is bosszankodok hogy elkérik a személyim,meg csodálkoznak hogy albérletben lakok ilyesmi de én is arra fókuszálok hogy később hasznomra lesz.

Egyedül tudod mikor lesz rossz még,mikor majd babát várunk,hogy jaj a fiatal fruskát már ilyen fiatalon felcsinálták stb..:D

El kell fogadnunk,én is hiába járnék kosztümbe hogy kinézzek mittudomén idősebbnek picit,felesleges ha nem olyan a stílusom.

2012. júl. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Á, ne aggódj ezen. Most még lehet, hogy kellemetlen, de öt-tíz év múlva marha jó lesz. Utána pedig... még inkább. :D

Engem 15-nek becsülnek, pedig 20 vagyok. Meg sem kell szólalnom vagy mozdulnom, máris rám sütik a kölyökbélyeget.

2012. júl. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 27 vagyok, és legfeljebb 15-nek néznek, de néztek már 13-nak is... Szóval a tied nem olyan vészes. :D


Ne foglalkozz vele.

2012. júl. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!