Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fültágító csigával kapcsolatos...

Fültágító csigával kapcsolatos kérdések?

Figyelt kérdés

1:Nem szakad szét a fülcimpám ha mondjuk forgolódok alvás közben a csigával a fülemben?Mert ettől nagyon félek.


2:Naponta/hetente hány millimétert lehet haladni vele?


3:Fürdésnél, hajmosásnál hogy akadályozzam meg hogy tiszta víz legyen?



2012. júl. 29. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:

1. nem lesz semmi bajod, szép egyenletesen lehet vele tágítani. tehát ettől ne tarts.

2. ezt te érzed, hogy hogy haladhatsz vele. hogy lásd: például én 3mm tudtam tágítani vele egy hét alatt a fülemen, 5-8ra, szóval aránylag gyors, és szerintem praktikus is.

3. érheti víz, mivel tisztítani kell naponta legalább 2x, hiszen a tágítás során termelődik némi váladék.

jó tágítást.

2012. júl. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ ja és még annyit kérdeznék hogy ha alvás előtt kiveszem akkor reggelre összeforr a lyuk (mondjuk ha már olyan 3 milis)?
2012. júl. 29. 23:44
 3/3 anonim ***** válasza:

két 12mm, és egy 5mm tágítóval alszok együtt és egyáltalán nem érzem őket.

ha nagyobb lesz, akkor esetleg, bár én nem javaslom, mert annyira összeszűkölhet a lyuk, hogy nem tudod visszarakni a tágítót.

3mm-vel lazán együtt lehet aludni, 8mm is, és 12vel is :)

2012. júl. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!