Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az Ázsia Centerben az eladók...

Az Ázsia Centerben az eladók lopnak?

Figyelt kérdés

Nem a ruhákra gondolok.

De minden márka nevetségesen olcsó. Monstert is láttam 290-ért, Haribók 100 forinttal olcsóbban, márkás mosóporok 500 forinttal kevesebbért, szinte nem is értem, olyan fura az egész. És biztos nem hamisítványok, mert pontosan ugyanolyan minden, mintha máshol vettem volna.

Az alkoholok is, egy nagy üveg Bailey's 3000-ért, mikor örülsz, ha megkapod valahol 4000-ért, még a Tescóban(!!) is most láttam AKCIÓSAN 3800 forintért..


2012. júl. 30. 19:08
 1/9 A kérdező kommentje:

alt:adócsalás?

Jó, és nyilván a parfümök között van hamisítvány, de most nem is arra gondolok:D értitek.

2012. júl. 30. 19:12
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

Kisebb haszonkulccsal dolgoznak. A multik előszeretettel tesznek rá jócskán a beszerzési árra, mert a sok marha úgyis megveszi.

Meg persze, biztos adócsalás is van a dologban.

Azt meg ne hidd, hogy eredetik a dolgok. a mosópor, mosószer az egyik olyan, amit semmiképp ne vegyél ilyen helyen, mert hígítják, nem is az van benne, és minőségileg igen tré alapvetően. :D

Piát se ilyen helyen vennék, abból a gyanúsan olcsó sosem kóser, én meg nem szeretek ablakmosószert inni.

A gumicukrot megvenném mondjuk. :D Ott nagy eséllyel inkább az adócsalás játszik, bár a fene se tudja. :D

2012. júl. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem. Egyszerűen csak arról van szó, hogy emberibb árréssel dolgoznak. A multik 50-70% körüli árréssel dolgoznak, ők meg csak 30-40%-kal.
2012. júl. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is régebben néztem ott egy aloeverás üdítőt, máshol 400 alatt nem kapod meg, az ázsia centerben meg 250-ért láttam. Azért volt mert volt olyan fajta amelyik már lejárt, de a nagyrésze olyan volt ami a közelgő napokig volt szavatossága. Nem tudom, lehet hogy amiket te írtál azok is azért vannak olcsóbban :)
2012. júl. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem lopnak, csak nem adóznak..kaptál már valahol számlát? Én elvétve 1-2 alkalommal.. amúgy az alkoholok sem hamisítványok, mert rendszeresen ott veszünk piát, az alacsonyabb ár miatt.
2012. júl. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom de biztos nem vásárolok onnan többet. Mi egyszer vettünk onnan mosóport (mert ugye olcsóbb) és az alján mi volt: HOMOK! Hát mondom b***meg ilyen nincs :D
2012. júl. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Parfümök (nem eredetire gondolok, hanem ismertebb utánzatokra) nem azok, amiket máshol veszel...

De Nivea törlőkendőt anno csak ott vettem, 500 ft volt, míg máshol 800 körül. Azzal meg voltunk elégedve:-D

Meg a fél literes üdítők mikor már mindenhol 220 körül mozogtak, ott lehetett 180-ért venni. Nem minden kamu, meg hamisítvány, csak valszeg kevesebb helyen kell elszámolniuk, valóban nem nagyon adnak számlát, stb.

(Viszont egy időben terjengtek durva pletykák, hogy azoknak mennyi a valóságalapja, a fene tudja...)

2012. júl. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Átcimkézik a ruhákat. Tudom, mert egy ott dolgozó ismerős mondta, aki eladó.


Tehát megveszik az olcsó cuccot és márkás címkét varrnak rá.

2012. júl. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez a mosóporos dolog szemenszedett hazugság. Mi több, mint két éve csak az Ázsia Centerben veszünk mosóport és ugyan olyan tökéletes, mint a bolti.
2012. szept. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!